24 NAJLEPŠÍCH receptov na dezerty na Deň vďakyvzdania

zdieľam 24 NAJLEPŠÍCH receptov na dezerty na Deň vďakyvzdania aby tento rok požehnal váš stôl! Od klasických koláčov na Deň vďakyvzdania až po kreatívne a jednoduché torty, šunky, sušienky a ďalšie. Tieto jednoduché, dovolenkové dezerty sú predurčené stať sa novými rodinnými miláčikmi.

Plátok tekvicového koláča na tanieri so šľahačkou a cukrovou sušienkou vedľa vidličky.

Jednoduché dezerty na Deň vďakyvzdania, za ktoré môžete byť vďační!

Šťastný (takmer) Deň vďakyvzdania, priatelia! Moja kuchyňa je oficiálne preplnená pekanovými koláčovými muffinmi a všetkým s tekvicovou tematikou (ako moje žuvacie tekvicové sušienky). Ako sa blíži veľký deň, starostlivo som si prešla svoje obľúbené recepty na dezerty na Deň vďakyvzdania.

Spolu s tými, ktoré som už spomenul, sa s vami dnes podelím len o tie najlepšie z najlepších dezertov. A myslím, že som to zúžil na zvládnuteľných 24!

Či už organizujete intímne stretnutie na Deň vďakyvzdania alebo celú vašu rozvetvenú rodinu, každý sa vždy teší na dezert. A tieto dobroty na Deň vďakyvzdania nikdy nesklamú.

Prečo sú tieto recepty najlepšie?

  • Jednoduché dezerty, ale urobte z nich slávnostné. Keďže na Deň vďakyvzdania je na cestách toľko vecí, názov hry je jednoduchosť. Tieto zákusky to zároveň udržia sviatočné!
  • Sezónne suroviny. Som o receptoch, ktoré sú plné tekvice, korenia, jabĺk a ďalších sezónnych obľúbených jedál. Váš sviatočný stôl si nezaslúži nič menej!
  • Ideálne pre dav. Moje najlepšie recepty na dezerty na Deň vďakyvzdania sú vhodné pre celú rodinu, ľahko sa škálujú a osvedčené davy.

24 nápadov na dezerty na Deň vďakyvzdania, ktoré môžete vyskúšať

Nižšie som zhrnul svoje obľúbené recepty, od sviatočných koláčov až po slávnostné jesenné dobroty. Toto sú NAJLEPŠIE dezerty na oslavu Dňa vďakyvzdania, od mojej rodiny až po vašu!

Porcia tekvicového cobbler na bielom tanieri doplnená kopčekom vanilkovej zmrzliny a karamelovou omáčkou.

Tekvicový švec

Ohromte svojich hostí na Deň vďakyvzdania týmto jednoduchým receptom na tekvicový šuster, ktorý vyzerá mimoriadne zhovievavo, no obsahuje len pár ingrediencií! Vyrobený z jemného tekvicového koláča pečeného v hodvábnej karamelovej omáčke s chrumkavou pekanovou polevou.

Plátok tekvicového koláča na tanieri so šľahačkou a cukrovou sušienkou, pričom chýba vidlička koláča.

Domáci tekvicový koláč

Nie je to klasickejšie ako domáci tekvicový koláč na Deň vďakyvzdania. Môj recept je taký jednoduchý, s bohatou a chutnou tekvicovou náplňou vyrobenou od začiatku. Urobte si ho podľa vlastného výberu z koláčovej kôry z obchodu alebo domácej!

Z pekanového koláča sa na drevenom tanieri vyberie plátok.

Cheesecake s pekanovým koláčom

Túžite po pekanovom koláči, ale milujete tvarohový koláč? Prečo sa uspokojiť s jedným alebo druhým, keď môžete mať OBA? Tento cheesecake s pekanovým koláčom sú dva dezerty na Deň vďakyvzdania v jednom, plné krémovej textúry a lahodného pekanového chrumkania!

Plátok holandského jablkového koláča sa zdvihne z koláčového taniera.

Holandský recept na jablkový koláč

Na Deň vďakyvzdania nesmie chýbať domáci jablkový koláč. Jeden závan tejto okorenenej krásky, keď vychádza z rúry, a môžem vám takmer zaručiť, že tento holandský jablkový koláč prinúti vašich hostí dožadovať sa vidličky.

Mini Pumpkin Cheesecakes na servírovacom tanieri nezabalené

Mini tekvicové tvarohové koláčiky

Tieto rozkošné mini cheesecaky sú plné tekvicovej chuti a korenené ako jeseň! Toto je perfektný dezert na Deň vďakyvzdania, ktorý určite poteší váš sviatočný dav.

Plátok pekanového koláča na bielom tanieri s kopčekom vanilkovej zmrzliny.

Jednoduchý recept na pekanový koláč

S klasickým receptom na koláč naozaj nikdy nič nepokazíte. Myslím, že existuje dôvod, prečo oldies obstáli v skúške časom! Toto je môj obľúbený, nikdy nezlyhaný domáci pekanový koláč. Vďaka mnohým vystúpeniam na našom sviatočnom stole má hlavné pouličné dezerty!

Kúsok staromódneho sladkého zemiakového koláča na tanieri

Domáci sladký zemiakový koláč

Ďalšia klasika priamo z južanskej kuchyne, tento krémový sladký zemiakový koláč je úplne predurčený na veľkoleposť Dňa vďakyvzdania. Náplň je jednoduchá a pritom tak luxusná!

Naukladané koláče z pekanového koláča na pergamenovom papieri

Pecan Pie Brownies

Medzi všetkými tými (milovanými) tekvicovými koreniami na vašom dezertnom stole na Deň vďakyvzdania, nechajte tieto pikantné pekanové koláče brownies vyniknúť z davu! Tieto sú výnimočne ooey-gooe a všetko, čo milujeme na dekadentnom čokoládovom sušienku a klasickom pekanovom koláči.

Candy Corn Scotcheroos zdobené farebnými cukrovinkami naskladané na sebe.

Candy Corn Scotcheroos

Priatelia a rodina si zamilujú tento starý recept na ryžové krispie scotcheroos upravené do tvarov cukrovej kukurice! Vyrábajú sa z chrumkavej dezertnej tyčinky z arašidového masla s farebnou rozpustenou čokoládou.

Tri tekvicové blondíny naukladané na sebe.

Easy Pumpkin Blondies

Ak vám tento Deň vďakyvzdania ide o tekvicu (100% príbuzná), potom budete chcieť urobiť tieto! Moje tekvicové blondies sú plné tekvicového pyré a tekvicového korenia. V podstate explózia jesennej chuti.

Plátok tekvicového Mousse Pie na dezertnej špachtli

Fluffy Pumpkin Mousse Pie

Pre mňa je to kôrka zo zázvoru. Tento šialene nadýchaný, vzdušný a v ústach sa rozplývajúci tekvicový penový koláč je (takmer) nepečeným dezertom mojich snov.

Čokoládový pekanový koláč na tanieri

Čokoládový pekanový koláč

Jeden z najlepších koláčov na Deň vďakyvzdania, môj čokoládový pekanový koláč, je verziou obľúbeného chrumkavého sladkého koláča, ktorá mení hru. Čokoládová príchuť určite zrazí vaše ponožky!

Recept na jablkový koláč so zmrzlinou

Jednoduchý recept na domáci jablkový koláč

Ak túžite po niečom nadčasovom, tento jednoduchý recept na jablkový koláč je tá správna cesta. Hneď prídem a poviem to: toto je NAJLEPŠIA plnka z domáceho jablkového koláča. Dokonale okorenené a plné karamelizovanej chuti. Skúste, uvidíte!

Obrázok dokonalého tekvicového koláča s javorovou polevou

Perfektný tekvicový koláč s javorovou polevou

Táto ľahká a nadýchaná tekvicová torta je dokonalá, poliata sviatočným javorovým maslovým krémom a pripravená na poliatu javorovým sirupom. Jesenné dezerty nie sú oveľa lepšie ako toto, úprimne.

Obrázok torty Pumpkin S'mores

Pumpkin S’mores Cake

Získajte náklad tohto tekvicového koláča! Prineste trochu leta na svoj Deň vďakyvzdania s touto tortou na vrchnej vrstve, ktorá premení obľúbenú pochúťku pri táboráku na dekadentný jesenný dezert!

Pumpkin Spice Sugar Cookies na podnose poliate zhnednutou maslovou polevou a sypaním

Pumpkin Spice Lisované cukrové sušienky

Toto je jeden z mojich najjednoduchších receptov na sušienky z lisovaného cukru, ochutené príjemným tekvicovým korením na jeseň! Sušienky sú mäkké, maslové a udusené hnedou maslovou polevou. Všetko, čo milujem na sviatočnom pečení!

Obrázok tekvicový banánový chlieb nakrájaný na plátky.

Tekvicový banánový chlieb

Banánový chlieb je len konečný jesenný dezert. Najmä, keď je plne naložená tekvicou! Môj tekvicový banánový chlieb vás tento Deň vďakyvzdania zabalí do všetkých druhov teplých fuzzy pocitov.

Obrázok Pumpkin Dump Cake so zmrzlinou a karamelovou omáčkou

Tekvicový Dump Cake

Tento recept na tekvicový koláč sa začína zmesou na žltý koláč a končí spokojnými bruškami! Všetko o tomto recepte ho robí ideálnym ako dezert na Deň vďakyvzdania: bohatosť, tekvica, ľahkosť. Mohol by som pokračovať.

Obrázok Stacked Cream Cheese Pumpkin Praline Bars

Tekvicové pralinkové tyčinky so smotanovým syrom

Tieto neodolateľné tekvicové pralinkové tyčinky so smotanovým syrom sú vrstva po vrstve YUM inšpirované jeseňou. Dekadentná súprava smotanového syra medzi vlhkým tekvicovým koláčom je božská a ani ma nezačnite s tým maslovým pralinkovým topingom!

Jablkové sušienky na chladiacom stojane

Žuvacie jablkové sušienky

Tieto domáce sušienky z jablčného muštu boli vyrobené pre vaše dezertné menu na Deň vďakyvzdania! Chuť je taká teplá, jemne okorenená a dokonalá óda na jeseň. Ako šiška z jablčného muštu vo forme žuvacieho cukru!

Tekvicová sušienka rozlomená na polovicu

Tekvicové sušienky

Všetko o týchto žuvacích domácich tekvicových sušienkach sa topí v ústach, od bohatej tekvicovej strúhanky až po maslovo hnedú cukrovú polevu. Keksík na Deň vďakyvzdania, ak vôbec nejaký bol!

Karamelové jablkové tvarohové tyčinky naukladané na seba.

Karamelové jablkové tvarohové tyčinky

Tento recept na hodvábny jablkový karamelový tvarohový koláč, ktorý sa podáva v baroch, ktoré potešia davy ľudí, si zamilujete! Chuť je bezkonkurenčná, so smotanovou jablkovou tvarohovou náplňou doplnenou maslovou ovsenou kašou a nálevom z dekadentného karamelu.

Nakrájaný tekvicový tvarohový koláč na tanieri

Tekvicový tvarohový koláč

Kto by mohol povedať nie plátku zamatovo hladkého tekvicového tvarohového koláča? Tento recept je veľmi jednoduchý, ale obsahuje ten správny nádych tekvicovej chuti.

Hromada pekanových koláčov

Pekanové koláčové tyčinky

Ručné dezerty a davy na Deň vďakyvzdania sa hodia do sviatočného neba! Vychutnajte si všetky chute a vrstvy, ktoré máte radi na pekanovom koláči – sladká pekanová plnka, maslová šupinatá koláčová kôra – v pohodlnom dezertnom bare!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *