Coffee Talk – Beaming Baker

Coffee Talk – November: Pridajte sa ku mne a porozprávajte sa pri ohni (alebo v rúre s pečením koláčikov, to isté), porozprávajte sa, porozprávajte sa a možno si vychutnajte pár sladkostí ku kávičke, čaju a všetkému medzi tým. 💞

bezlepkové tekvicové čokoládové tyčinky na hnedom pozadí s miskou korenia na tekvicový koláč

Tak ahoj. Už je to strašne dlho, čo som mal možnosť ťa naozaj, naozaj pozdraviť. A ak ste nový: ahoj! vôbec prvýkrát.

Čo sa to tu deje? No s Erikom sme sa presťahovali!! (šoker), kúpili sme niečo veľké a my vyskúšali nejaké nové veci. Vezmite si šálku niečoho teplého, príjemnú prikrývku a pridajte sa ku mne na malý rozhovor.

Potom mi dajte vedieť, ako sa vám darí v komentároch nižšie. Naozaj rád vás počujem. 💬 🫂

Poďme!

⬇️ Začíname fotiť procesy pre naše recepty, aby ste sa všetci naozaj cítili ako v kuchyni s nami – a aby ste ľahšie videli, ako recept urobiť. (Pozrite sa na ostatných vizuálnych študentov!) Tu je ukážka granolových tyčiniek s arašidovým maslom.

dve obrázky zmesi granola tyčinky, ktoré sa pridávajú a vyhladzujú na panvici.

Hýbali sme sa (a hýbali sa a hýbali sa).

Takže keď sme sa naposledy rozprávali, zvažovali sme s Erikom kúpu domu. Najprv (!) sme sa však museli niekam presťahovať. Hľadali sme niekde vhodné… A ak ste s nami nejaký čas, viete, čo sme s Erikom *všade* bývali. Dobre, určite sme nežili všade, ale žili sme na mnohých miestach v USA.

Takže sme strávili veľa času skúmaním… a skúmaním… a skúmaním. Chceli sme nájsť teplé, super slnečné miesto a miesto, ktoré by vyhovovalo našim povahám. A našli sme to.

Toto miesto zatiaľ ponecháme v tajnosti z dôvodu ochrany osobných údajov a dúfame, že to pochopíte. Vyskytlo sa príliš veľa škvŕn a určite to moju mamu a Erika viac ako raz vystrašilo… lol.

Ale vedzte, sme šťastní. Po 18+ pohyboch za menej ako 13 rokov sme konečne šťastní. Vybrali sme si správne miesto a je to sakramentsky dobrý pocit nájsť niekde, kde je skutočne domov.

Kúpili sme dom. 🏠

Takže, keď sme našli štát, ktorý sa cítil ako doma, museli sme nájsť dom. A ako ste možno uhádli, vstup na trh nebol jednoduchý.

Počas tohto obdobia sme sa niekoľkokrát sťahovali, aby sme vyhoveli domovej prehliadke a bolo to šialené. Napríklad britský „mad“ alias blázon. Lol. Dlho sme žili bez škatuľky a blog tým trochu utrpel. Udomácňujeme sa a vraciame sa k testovaniu kuchýň a dúfame, že sa vám páčilo všetko, čo sme zdieľali.

Dobre, späť ku kúpe domu. Ako to teda zhrnúť do čo najmenšieho počtu viet bez tárania, keďže kúpa domu bola jednoducho šialenstvo?

Hľadali sme vysoko a nízko, trochu bojovali (dobre dramaticky), aby sme udržali svoje túžby na mieste, veľa sme sa rozprávali o tom, čo robiť, ak si v budúcom roku nenájdeme dom (nájsť trvalejší byt, presťahovať sa do iného mesta atď.). .), a snažil sa žonglovať so všetkým bez toho, aby to stratil.

A nakoniec, keď sme sa už len chystali vzdať a/alebo si trhať vlasy a presunúť sa do vesmíru 🚀 (viete si predstaviť), našli sme to.

Náš ideálny domov. Je to jasné, šťastné, otvorené a tak plné radosti. Práve sa učíme, kde začať s celým tým biznisom s vlastníctvom domov, a trochu zízame na skutočnosť, že v skutočnosti máme dvorček (kričím na obyvateľov mesta, pretože sme ho nikdy nemali počas všetkých tých rokov, čo sme tam vonku).

Ale, sme šťastní. 🙂 A čo ty? Nejake nove pohyby? Je tu niekto, kto kupuje dom v tomto divokom období? Páčilo sa vám, na čom ste sa usadili?

Záber zhora na recept na jablkový chlieb na servírovacej doske s plátkami jabĺk

Začali sme novú sériu (neoficiálne).

Zostaňte naladení na všetky chutné recepty prísť. Len vedzte, že sme vypočuli vaše požiadavky na slané recepty a už sme na ceste k vám! Začneme s jednoduchými a ľahkými jedlami na zeleninovej báze a budeme rásť.

Dajte nám vedieť, čo si myslíte počas celého mesiaca! Naše nové recepty sú určite naše baby. 💗 Zatiaľ si pozrite tieto úžasné nové jesenné recepty: 🍁

Raňajky

Dezert

Koktaily

polievanie javorovým sirupom šľahačkou na vrchu vegánskych palaciniek s tekvicovým korením

Si na ťahu….

Ako sa máš? Aké aktualizácie pre mňa máte? Nejaké veľké plány na prázdniny? Dajte mi vedieť v komentároch nižšie. Vždy je potešením počuť, čo je u vás nové.

Posielam vám celú moju lásku a možno aj holubicu, xo Demeter ❤️

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *