MingBings uvádza na trh rastlinné vrecká do Mexika prostredníctvom maloobchodného reťazca Mr. Tofu

Mrazené na rastlinnej báze značka potravín MingsBings oznamuje uvedenie na trh v Mexiku, čo znamená prvú medzinárodnú expanziu značky. MingBings bude teraz k dispozícii na Pán TofuPopredný mexický maloobchodný reťazec založený na rastlinách, v obchode aj online.

“Sme nadšení z tohto partnerstva a spustenia našej medzinárodnej prítomnosti!”

Spoločnosť MingBings, ktorú založil Iron Chef Ming Tsai, ponúka moderný ázijský pohľad na staré čínske „bings“ (ploché pečivo) v známych príchutiach ako Cheeseburger, Klobása a paprika, Buffalo Karfiol a Fiesta.

Plne bezlepkové a vegánske vrecká sú v súčasnosti ponúkané vo viac ako 3 500 amerických obchodoch s potravinami, vrátane Sprouts, Wegmans, Select Targets a Whole Foods. Značku možno nájsť aj na hlavných koncesionárskych miestach, ako je Fenway Park a Hard Rock Stadium, ako aj na vysokých školách, univerzitách a prípravných školách.

V októbri sa spoločnosť MingsBings spojila s JUST Egg, aby predstavili nové raňajkové vrecká s typickým rastlinným vajcom JUST v štyroch príchutiach.

Vegánske raňajky Chorizo
© MingsBings

Prvý medzinárodný štart

Spustením v Mexiku spoločnosť MingBings hovorí, že pomáha urýchliť rast trhu s rastlinnými a bezlepkovými výrobkami v tejto krajine.

„Vždy som miloval mexickú gastronomickú scénu. Keďže v Mexiku žije takmer 130 miliónov ľudí, uznávame silu jeho ľudí zmeniť stravovací systém jedno jedlo za druhým, vegáni aj nevegáni,“ povedal šéfkuchár Ming Tsai, zakladateľ MingsBings. “Pán. Rozhodnutie Tofu priniesť MingsBings do svojich obchodov je dôkazom získavania chutných, zdravých a ľahko pripraviteľných vegánskych značiek pre rodiny na cestách. Sme nadšení z tohto partnerstva a spustenia našej medzinárodnej prítomnosti!“

Vegánske vrecká na raňajky MingsBings
© MingsBings

“Perfektné občerstvenie”

„V Mr. Tofu sa neustále snažíme rozširovať naše možnosti o najlepšie, zdravé a najchutnejšie rastlinné produkty, MingsBings nebol výnimkou. Perfektné ľahké občerstvenie, obed alebo večera s lahodnou príchuťou,“ povedal Gerardo Iga, generálny riaditeľ a zakladateľ spoločnosti Mr. Tofu. „Stojíme za naším poslaním, prinášať na váš stôl chutné jedlá rastlinného pôvodu super jednoduchým spôsobom. V našich predajniach môžete nakupovať s vedomím, že každý výrobok, ktorý predávame, je bez krutosti, šetrný k zvieratám a šetrný k planéte. Sme veľmi nadšení z tohto uvedenia na trh a sme mimoriadne presvedčení, že naši zákazníci budú s týmto novým produktom, ktorý pribudne do našej rodiny, takí spokojní.“

Celá zostava MingBings je k dispozícii v 25 obchodoch Mr. Tofu a online na www.mrtofu.com za 159 pesos.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *