NotCo debutuje veľmi očakávanými plátkami NotCheese v Čile

Latinský Američan začiatok NotCo oznamuje spustenie NotCheese – svojej vôbec prvej ponuky syrov a toho, čo spoločnosť nazýva „najočakávanejším produktom“ vo svojej histórii. Plátky NotCheese, ktoré sú uvedené na trh v dvoch variantoch, budú spočiatku debutovať v supermarketoch Jumbo v Čile, ako aj na webovej stránke NotCo.

“Nepochybne jeden z najdôležitejších míľnikov pre NotCo”

NotCheese, dostupný v odrodách Buttery a Cheddar, je vyrobený z prísad ako kokosové maslo, tapiokový škrob, hrachový proteín a kurkuma. Produkt ponúka rovnakú vôňu, textúru a chuť ako tradičný syr a možno si ho vychutnať na vrchu hamburgerov alebo roztopiť do omáčky či dip.

NotCheese bol vytvorený s pomocou patentovanej umelej inteligencie spoločnosti, známej ako Giuseppi, a pripája sa k jej uznávanému portfóliu produktov, ktoré zahŕňa NotMilk, NotBurger, NotIcecream, NotMayo a NotChicken.

Podľa spoločnosti je syr najžiadanejším produktom komunity fanúšikov NotCo.

Plátky syra NotCo
©NotCo

Viac „Nie syr“

V októbri NotCo predstavila samostatný rastlinný syr produkt vytvorený v spolupráci s globálnym potravinárskym gigantom Kraft Heinz. Tento produkt sa tiež nazýva Not Cheese a je označený spolu so slávnym logom Kraft a dodáva sa v niekoľkých variantoch, vrátane American, Cheddar a Provolone. Kraft’s Not Cheese bol uvedený na trh v obmedzenom teste v 30 supermarketoch v Clevelande v štáte Ohio, pričom uvedenie na trh v USA sa plánuje na budúci rok.

NotCo, ktorej investori zahŕňajú Jeffa Bezosa, dosiahla štatút Unicorn v roku 2021 s odhadovanou hodnotou 1,5 miliardy dolárov. Spoločnosť zvýšila viac ako 350 miliónov dolárov vo financovaní a jej produkty možno nájsť v celej Latinskej Amerike vrátane Mexika, Brazílie, Čile, Argentíny a Ekvádoru.

Kraft Heinz Not Co Joint Venture
©Kraft Heinz/ Not Co

Počúvanie spotrebiteľov

„Toto nové uvedenie na trh je v súlade s budovaním nášho zámeru NotCo, ktorého cieľom je znížiť vplyv na životné prostredie, no zároveň je v súlade s potrebami našich spotrebiteľov,“ povedal Matias Muchnick, zakladateľ a generálny riaditeľ NotCo. „Ich spätná väzba a preferencie nám umožňujú pokračovať v zlepšovaní našich produktov a vedú nás k tomu, aby sme zistili, aké ďalšie kategórie môžeme implementovať. Vďaka tomu sme sa prispôsobili a umiestnili medzi najlepšími značkami a z tohto uvedenia, nepochybne jedného z najdôležitejších míľnikov pre NotCo, máme veľkú radosť.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *