Rezort a kúpele Lake Arrowhead

Lake Arrowhead Resort and Spa sa nachádza v pohorí San Bernardino v Kalifornii a je pokojný, pokojný a konečná zastávka pre relaxáciu.

Vnútri rezortu a kúpeľov Lake Arrowhead.

Nedávno som mal absolútne potešenie z návštevy hôr San Bernardino v južnej Kalifornii a pobytu v krásnom malom letovisku Lake Arrowhead. Tento výlet bol celý o omladzovaní a Rezort a kúpele Lake Arrowhead nesklamalo. Ani nie dve hodiny od Los Angeles pôsobí ako úplne iný svet ako okolie a prenesie vás na miesto oddychu. Napriek tomu, že je to blízkosť LA, pre najlepší prístup by som vám odporučil priletieť a odletieť z medzinárodného letiska Ontario.

O rezorte a kúpeľoch Lake Arrowhead

Izby v rezorte a kúpeľoch Lake arrowhead.

Rezort Lake Arrowhead ponúka úžasný únik od každodenného zhonu života. Ich izby, rovnako ako zvyšok rezortu, sú dokonalou rovnováhou modernosti a pohodlia horskej chaty. Prebudenie na krásny výhľad na jazero a hory bolo úžasné!

Ranná káva v horách Upravené

Pokiaľ ide o možnosti stravovania, rezort má niekoľko na pozemku. Ráno som si vychutnával šálku kávy z Cafe Aromas (roztomilá malá kaviareň) na sviežom horskom vzduchu a obedy a večere som jedol z Bin 189 vonku, pričom som naplno využíval malebné výhľady na krajinu.

Čo robiť v oblasti

Rezort Lake Arrowhead ponúka toľko úžasných vecí, od vybavenia na pozemku až po aktivity v okolí. Bol som príjemne prekvapený rozmanitosťou a tým, ako naozaj majú čo ponúknuť každému! Väčšina z toho, čo ponúkate, je zahrnutá v pobyte bez ďalších poplatkov.

Nakupovanie v rezorte Lake arrowhead Upravené

Obrovským spôsobom, ako si na dovolenke odpočinúť, je nakupovanie! A Lake Arrowhead Village mala úžasnú škálu obchodov. Počas môjho pobytu bolo tiež úplne nádherné počasie, takže bolo úžasné sa len tak lenivo prechádzať po ulici a užívať si čerstvý horský vzduch.

Pool at lake arrowhead resort Upravené

Samozrejme, žiadny pobyt v rezorte nie je úplný bez trávenia času pri bazéne. Vonkajší bazén jazera Arrowhead mal dostatok priestoru na relaxáciu a opaľovanie alebo na čľapkanie a plávanie v teplej vode.

Jazero v rezorte Lake arrowhead Upravené

Rezort má tiež prístup na súkromnú pláž k jazeru Arrowhead s nádherným výhľadom na okolité hory. Hostia môžu plávať, jazdiť na kajaku alebo kanoe v jazere. Môžete sa vydať do dediny a rezervovať si súkromný výlet loďou! A vzhľadom na to, kde sa stredisko nachádza, ak ste fanúšikom horských dobrodružstiev, máte prístup k horskej cyklistike a turistike v teplejších mesiacoch alebo snowboardingu a lyžovaniu v chladnejších mesiacoch. Dokonca ponúkajú aj sánkovanie, filmové večery a herné večery pre najmenších.

fitness trieda

Je zrejmé, že nemôžem nikam ísť bez toho, aby som preskúmal možnosti fitness. Rezort Lake Arrowhead má nielen úžasné fitnescentrum, ale aj denné hodiny fitness, ktoré sú súčasťou vášho pobytu, ako je joga, pilates a HIIT.

Masáž v rezorte a kúpeľoch Lake arrowhead.

Moja obľúbená časť môjho pobytu? The kúpele! Mal som úžasnú masáž hlbokých tkanív, ale bolo veľmi ťažké zúžiť to, čo som si vybral z ich rozmanitého zoznamu ošetrení. Ponúkajú niekoľko rôznych druhov masáží, tvárových, rôznych telových peelingov, aromaterapiu, baňkovanie a mnoho ďalších možností! Majú tiež prístup do parnej miestnosti a rímskych kúpeľov, ktoré boli nádherné.

Hrot jazerného šípu Upravené

Okrem všetkého ostatného, ​​čo som už spomenul, viem, že stredisko hostí všetky druhy sezónnych aktivít a podujatí. Uistite sa, že ste pri rezervácii dôkladne preskúmali ich stránku, aby ste vedeli, čo sa v tom čase deje! Váš výlet do Lake Arrowhead Resort and Spa vo vás zanechá pocit uvoľnenia, omladenia a oddýchnutia.

Zverejnenie: Rezort a kúpele Lake Arrowhead hostil moje ubytovanie a jedlo počas môjho pobytu, ale všetky názory sú moje vlastné.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *