Sociálne médiá a reštauračný priemysel

Sociálne médiá sú jedným z najrelevantnejších spôsobov, ako osloviť zákazníkov a propagovať svoju reštauráciu. Zmenilo to spôsob, akým prežívame všetko od každodennej komunikácie až po stravovanie.

S rozmachom Instagramu a Facebooku majitelia reštaurácií hľadajú platformy sociálnych médií, aby prilákali zákazníkov, získali spätnú väzbu od zákazníkov a vybudovali si lojalitu zákazníkov.

Nechajte svojich zákazníkov jesť očami. Zdieľanie obrázkov a videí jedálneho lístka vašej reštaurácie, prípravy jedla a miesta konania priťahuje pozornosť mladých spotrebiteľov a vytvára uznanie značky.

  • Zvýšená kontrola – Marketing na sociálnych sieťach je možné ovládať na počítači v zadnej časti domu alebo cez iPhone. Štúdie ukazujú, že 1 miliarda ľudí používa IG každý mesiac a kým 63 % používateľov sa prihlasuje každý deň, 62 % ľudí tvrdí, že sa začali viac zaujímať o značku alebo produkt po tom, čo ich videli vo svojich príbehoch IG.
  • responzívne kampane – Plánujete nadchádzajúcu udalosť pre vašu reštauráciu? Zmeny na poslednú chvíľu? Našťastie sa plány sociálnych médií dajú upravovať online v priebehu niekoľkých sekúnd, čím sa zaistí, že vaši zákazníci rýchlo dostanú správne informácie.
  • Prebiehajúca interakcia – Či už je to pozitívna alebo negatívna spätná väzba, je dôležité, aby ste uznali kritiku a boli otvorene vďační, že počúvate svojich zákazníkov. Ak si nájdete čas na prečítanie komentárov a odpovedanie na ne, môžete sa dozvedieť veľa o tom, čo sa vašim publikom páči a čo chcú vidieť viac.

Od GrubHub45 % zákazníkov tvrdí, že vyskúšali novú reštauráciu po tom, čo videli jej príspevok na sociálnych sieťach. Každý má rád, keď má niečo na oslavu. Začlenenie dovoleniek s mikropotravinami do vašej stratégie sociálnych médií môže viesť hladných hostí k tomu, aby vyskúšali vašu kuchyňu.

#ShareSweetness na sociálnych médiách!

Účelom nášho súboru nástrojov je poskytnúť prehľad, tipy a zdroje na propagáciu vašich ponúk na sociálnych médiách. Dovoľte nám, aby sme vám pomohli spojiť sa so zákazníkmi so sebou a donáškou a vytvoriť vyššie priemery šekov prostredníctvom lahodnosti dezertov Sweet Street. Z našej Sladkej ulice Časopis Mix-Up jeseň/zima60 % amerických spotrebiteľov si objednáva doručenie aspoň raz týždenne, čo vedie k 40 % príjmov reštaurácií, ktoré tvoria online objednávky.

Využitie sociálnych médií je jedným z najdostupnejších a najúčinnejších spôsobov propagácie vašej reštaurácie a budovania lojality zákazníkov. Ústne podanie je najsilnejšou formou reklamy. Používanie hashtagov, ako je #ShareSweetness, môže pomôcť povzbudiť vašich zákazníkov, aby spomenuli vašu reštauráciu vo svojich vlastných príspevkoch.

Pozrite si našu súpravu nástrojov pre sociálne médiá, kde nájdete ďalšie marketingové riešenia!

Sociálne médiá úplne prepracovali spôsob, akým vytvárame spojenia. Podáva pomocnú ruku mnohým, ktorí potrebujú podporu alebo služby, pokiaľ ide o digitálny marketing. Najdôležitejšie je, že otvoril dvere rôznym odvetviam, aby získali expozíciu, ktorú potrebujú na vybudovanie prosperujúceho podnikania.

Všetky podniky by mali využívať marketingové praktiky sociálnych médií. Týmto spôsobom môžu maximalizovať príležitosti, osloviť ľudí v núdzi a poskytnúť zdroje na zvýšenie podnikania a výnosov.

zdroje: Diner Study, Starnutie sociálnych médií, Dovolenka sociálnych médií

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *