UK Chain Oowee predstavuje tri nové sviatočné vegánske produkty – vegconóm

Oowee oznamuje, že do všetkých jedálnych lístkov pridáva tri sviatočné vegánske produkty, ktoré zahŕňajú slané aj sladké jedlá.

Oowee má za sebou úspešný rok, keď v marci a v júli otvorilo nový vlajkový obchod v Brightone v spolupráci s OmniFoods pre Ocean Burger, vegánsky burger z rybieho filé opísaný ako vysoko realistický.

Nové sviatočné jedlá budú tento týždeň uvedené na trh vo všetkých lokalitách Oowee v Londýne, Bristole a Brightone a budú na jedálnom lístku do 4.th januára.

Vianočná maličkosť Shake Oowee
Vianočná maličkosť Shake © Oowee

Tri jedlá sú:

  • Oowee klasické Vianoce: Klasický chrumkavý Chick’n burger plnený chrumkavou červenou kapustou, smotanovou majonézou, dochrumkavou, do chrumkava opraženou cibuľkou, brusnicovou omáčkou a špenátovým pestom v žemli.
  • Klasický vianočný putine: Veľkorysá porcia hranoliek, chrumkavé popcorn Chick’n, vláknitá mozzarella, omáčka, dochrumkava opražená cibuľka, brusnicová omáčka, poliate špenátovým pestom.
  • Vianočná maličkosť: Oowee poňatie mliečneho kokteilu Christmas Trifle s chrumkavými zlatými oreos, pudingom, šťavnatými jahodami a šľahačkou zakončené farebnými super posýpkami.
Klasické vianočné Poutine Oowee
Klasické vianočné putine © Oowee

Od svojho spustenia zaznamenala spoločnosť Oowee pokračujúci úspech vo Veľkej Británii a v súčasnosti prevádzkuje päť reštaurácií vrátane miest Brighton, Bristol a Londýn s plánmi otvoriť ďalšie po celom Spojenom kráľovstve.

„Dúfame, že v priebehu nasledujúcich piatich rokov budeme mať niekoľko ďalších miest po celom Spojenom kráľovstve, kde prinesieme dostupné vegánske jedlo na viac miest,“ povedal Oowee vegconomist v roku 2020. „Myslíme si, že je ideálny čas normalizovať vegánske jedlo pre každého a poskytnúť je to možnosť v celom Spojenom kráľovstve.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *