Vegan Zeastar uvádza na trh sortiment rastlinných produktov z kreviet “The Shrimpz Family” – vegconóm

Najlepšie vegánske jedlá z Holandska dnes oznamuje rad 100% rastlinných kreviet, ktorý obsahuje tri nové produkty pod značkou Vegan Zeastar.

Rad Shrimpz Family bude debutovať s príchuťami Crispy Chili Shrimpz a Crispy Lemon Shrimpz, ako aj s bežnými Vegan Shrimpz. Produkty sú založené na sóji a pšenici ako primárnych zložkách.

Vegan Zeastar zaznamenal veľký úspech na svojom domácom trhu v Holandsku, ako aj v Spojenom kráľovstve, kde bol jeho vegánsky produkt z tresky uvedený na trh v roku 2020, a v Španielsku, kde jeho Vegan Sashimi, No Tuna a No Salmon dorazili do Madridu minulý rok v marci.

citrónovo bazalkové tagliatelle s čili krevetami
© Vegan Zeastar

Spustenie The Shrimpz Family sa zhoduje so zvyšujúcim sa povedomím o utrpení zvierat, ktoré sa odohráva v priemyselnom chove kreviet, po holandskom televíznom seriáli Keuringsdienst van Waarde (Agentúra pre potravinové štandardy), ktorý poukázal na to, ako tisíce chovaných kreviet v Holandsku vidia oči. odrezané z dôvodu reprodukcie.

Od dnešného dňa 21. novembra budú Crispy Lemon Shrimpz dostupné u holandského predajcu Jumbo, a to ako online, tak aj v kamenných predajniach, kde sa produkt pridá k Salmon Sashimi, No Tuna Sashimi a Kalamariz. Rad kreviet je dostupný aj u veľkoobchodníkov, ako sú VHC Boys, Hanos a Bidfood.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *