Zeleninové prílohy na Deň vďakyvzdania – Beaming Baker

Zbierka najlepších zeleninových príloh na Deň vďakyvzdania, ktorá obsahuje jednoduché, ale pôsobivé recepty, ako je javorová glazovaná mrkva, pľuzgierovité zelené fazuľky a pečený ružičkový kel!

fotografická koláž s receptami na zeleninové prílohy na Deň vďakyvzdania

Tu je príspevok, na ktorý ste čakali: najlepšie zeleninové prílohy na Deň vďakyvzdania! Ak s nami v Beaming Baker držíte krok, možno ste si to všimli množstvo chutných príloh na báze zeleniny za posledných pár týždňov.

Zeleninové prílohy na Deň vďakyvzdania

Zamyslite sa: trblietavá, dokonale glazovaná mrkva, úžasne pečený vegánsky ružičkový kel len s niekoľkými jednoduchými ingredienciami a pečené zemiaky s tajnou ingredienciou!

Chcete počuť viac? Dnes zdieľam najjednoduchšie, najjednoduchšie a najpôsobivejšie (to by nikto neuhádol) Zeleninové prílohy na Deň vďakyvzdania! 🥬🥕🥔

Prečo by som mal robiť tieto zeleninové prílohy na Deň vďakyvzdania?

Jednoducho povedané, tieto chutné zeleninové prílohy na Deň vďakyvzdania…

 • ľahko vyrobiť
 • vyrobené len s a hrsť ingrediencií pravdepodobne už vo vašej špajzi
 • všetky funkcie fotografie krok za krokom ukazuje vám presne tak ako pripraviť každý recept
 • mať za následok pôsobivo vyzerajúci zeleninové prílohy bez problémov zložitého receptu
 • chuti naozaj strasne dobre
 • sú také jednoduché prispôsobenie presne podľa vašich predstáv
 • naozaj dobre sa hodí k hviezde vašej večere na Deň vďakyvzdania, či už ide o proteín, dezert alebo dokonca sezónne raňajky.

Tu sú naše najlepšie zeleninové prílohy na Deň vďakyvzdania!

Tipy na najlepšie zeleninové prílohy na Deň vďakyvzdania

 • Skontrolujte, či máte istotu zelenina je čerstvá a vyzerať dobre predtým, ako začnete variť. Odstráňte všetky zapáchajúce, zhnednuté alebo inak pokazené kúsky.
 • Ak pripravujete veľa jedál naraz, pripravte zeleninu Vopred. Rád si vopred umyjem, osuším a olúpem alebo nakrájam zeleninu a potom ju skladujem vo vzduchotesnej nádobe, kým nie som pripravený ju pripraviť.
 • Získajte pomocníka! Vyrastal som tak, že som nevedel, ako požiadať o pomoc (a hanbiť sa za to, že som o ňu požiadal). Ako dospelý vidím, že požiadať o pomoc je a dobrá vec. Erik mi pomáha pripravovať zeleninu a upratovať, aby som mohol „rozbehnúť show“ heehee. Len malá pomoc vám pomôže udržať si zdravý rozum.
 • Dať na miesto keď môžete. To znamená vopred odmerať ingrediencie do malých misiek a potom ich zoradiť v poradí, kedy sa používajú. Vďaka tomu je varenie oveľa jednoduchšie.
 • V prípade pochybností (a preťaženia) je to tak dobre využiť pár vymožeností. Možno si vezmite vrecko hotovej ryže alebo požiadajte priateľa, aby priniesol proteínové jedlo. Nie je potrebné, aby ste si vyrobili všetko – môžete len pár. A nezabudnite dýchať. <3
 • Vyhraďte si na to nejaký čas užite si proces. Toto ročné obdobie môže byť veľmi, veľmi ohromujúce. Len nezabudnite, že tieto zeleninové prílohy na Deň vďakyvzdania môžete udržiavať teplé, takže sa nemusíte ponáhľať. Dokonalosť nie je taká dôležitá, ako vychutnať si daný okamih. 😉

Chutné recepty na párovanie so zeleninovými prílohami na Deň vďakyvzdania

Fandíme vám!

Erik a dúfame, že vy a vaši blízki si užijete každú jednu z týchto zeleninových príloh na Deň vďakyvzdania! Naozaj sme sa snažili podeliť o rôzne sladké, slané a mierne korenené jedlá, aby sme vám pomohli vychutnať si plnohodnotné jedlo na Deň vďakyvzdania. 😀

Len to vedieť veľmi, veľmi si ťa vážime. Znamenáš pre nás celý svet. V tomto ročnom období si nezabudnite vydýchnuť a precvičiť si trochu sebavďaky. Robíte tak veľa a všetci to cítime. Čas dopriať si krásne a radostné sviatky. ‘Do nášho ďalšieho milého stretnutia…

Posielame vám všetku našu lásku a možno aj holubicu, xo Demeter & Erik ❤️

🥬 📸 🥕

📸 Urobili ste niektorú z týchto zeleninových príloh na Deň vďakyvzdania? Odfoťte sa a zdieľajte na Instagrame s hashtagom #beamingbaker & tag @beamingbaker. Rád by som to videl! 📸

Chcete pomôcť rozšíriť komunitu Beaming Baker? ☀️

Hráte takú dôležitú úlohu v živobytí Beaming Baker – a vedzte, že Erik a ja si to skutočne vážime. 🧡 Ak chcete prispieť k rastu komunity BB, môžete urobiť nasledovné:

 • 📝 Zanechajte komentár a hodnotenie. Keď recept vyskúšate, zanechajte komentár a hodnotenie hviezdičkami, aby ste nám dali vedieť, ako sa vám recept páčil. Skutočne pomáha všetkým našim čitateľom zistiť, ktorý recept funguje najlepšie – a vedie nás to správnym smerom.
 • 📸 Instagram. Urobil si recept? Urobte fotku a zdieľajte ju na Instagrame s menovkou #beamingbaker a označte nás na @beamingbaker. Spríjemňuje nám deň, keď vidíme, ako sa vám recept vydaril!
 • 👭 Povedz to priateľovi. Viete, že keď niečo milujete, nemôžete si pomôcť a povedať o tom ostatným? Ak máte radi niektorý z receptov na Beaming Baker, povedzte to priateľovi. 🙂 Naozaj to pomáha rozširovať komunitu BB. ☀️

Facebook ☀︎ Pinterest ☀︎ Twitter ☀︎ Instagram

Tento príspevok môže obsahovať pridružené odkazy, ktoré mi umožňujú zarobiť malú províziu za moje odporúčanie bez dodatočných nákladov pre vás.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *