16 strašidelných roztomilých halloweenskych dobrôt

16 strašidelných roztomilých halloweenskych dobrôt

Ahoj Boos! Začnime október niektorými z mojich obľúbených sladkostí s halloweenskou tematikou. Hovoríme o strašidelne roztomilých tortách, koláčikoch, sušienkach a koláčikoch – zdobené cukríkmi a podobne. Dúfam, že vás prinútia kričať od radosti a inšpirujú vás k dobrodružstvám pri pečení počas niekoľkých nasledujúcich týždňov.

Poďme sa trochu pozrieť…

Howl Cute Werewolf Cookies

Dokonalá malá pochúťka Howl-o-ween. Tieto jemné čokoládové cukrové sušienky s čokoládovým maslovým krémom priam kričia, aby ste ich zaborili do niekoľkých. Tieto sú obľúbené!

Mini Múmie Cookies

Čokoládové sušienky na skus zdobené fondánom a cukríkovými očkami. Tieto sa ľahko zdobia. Potrebujete len čierne jedlé pero na písanie, aby vyzerali všetky zabalené a pripravené. Bavte sa pri bodkovaní očí, aby ste im dali rôzne výrazy.

Tieto strašidelne roztomilé pusinky sú zvonka chrumkavé a zvnútra žuvacie a mäkké. Bonus: ľahko sa vyrábajú a zdobia. A ak ich chcete vystaviť, skúste túto tortu Boo-meringue.

Candy Corn Cake Pops

Halloween by nebol úplný v mojom dome bez koláčikov a tieto trojité máčané cukrové kukuričné ​​koláče sú presne také roztomilé, ako prichádzajú. Mám veľa ďalších strašidelných pukov z mojej Halloweenskej knihy Cake Pops. Bohužiaľ, táto kniha sa vypredala a na stránke mám momentálne len niekoľko návodov. Toto sú jedny z nich.

Čokoládové sušienky pavúkov

Už sa nikdy nebudem pozerať na cukrovú kukuricu rovnako. Chcem povedať, pozrite sa na tie nohy! Stále som taká šťastná a zamilovaná z toho, ako sa tieto koláčiky dali dokopy. Strašidelné, plazivé a roztomilé. Sú absolútnym favoritom všetkých čias.

Koláče s trikmi alebo darčekmi

Tieto malé jednotlivé poschodové koláčiky kričia šťastne – pokryté jasnými, výraznými farbami a doplnené drobnými cukríkmi, ktoré pripomínajú trikové vrecúška. Som zamilovaný.

Bitty Bat Cupcakes

Na tieto mini košíčky s domácimi Oreo sušienkami na krídelká sa dostanete.

Pumpkin Pie Bites

Tieto koláče veľkosti sústa sú veľmi staré. Môžete ich vyrobiť s tvárami alebo bez nich. V každom prípade budú obľúbené na vašej ďalšej strašidelnej hostine.

Veľmi roztomilé upírske koláče

Tu je ďalší dizajn koláča, ktorý mám na stránke a ktorý pochádza z mojej Halloweenskej knihy Cake Pops pre prípad, že by ste si ich chceli vyskúšať. Milujem ich rozkošné tváričky, sladké a hlavne tie červené košíčky. Eeek!

Frankensquares

Dobre, tieto cukrové tyčinky sú jednoducho rozkošné. A čo tak čierne želé fazuľky do vlasov a pozrite sa, aký výraz vytvorí niekoľko starostlivo umiestnených čiernych džemov.

Košíčky čiernej mačky

Mňau! Budete chcieť, aby vám tieto roztomilé koláčiky skrížili cestu na Halloween.

Mini Monster Cakes

Je to neskutočná kaša s týmito mini koláčikmi (Áno! košíčky), ktoré sú všetky oblečené a pripravené na Halloween.

Spider Bites Mini Cupcakes

Užite si hryzenie do týchto pavúkov, ktorí sedia na mini koláčikoch. Na prvý pohľad vyzerajú ako žuvačkové cukríky, no tie vnady sú plné krémovej polevy.

Oreo koláčový koláč

Dávaj pozor! Táto malá trojvrstvová torta bude mať na Halloween všetky oči. Použite Oreo, cukríkové oblátky a čierne m&m’s, aby ste rozžiarili oči.

Ghost Cake Pops

Najroztomilejší trik alebo liečenie duchov s malými tekvicovými vedierkami na sladkosti. Tieto malé koláčiky urobia váš halloween šťastnejším.

Chutné múmiové torty

Tieto super roztomilé zákusky sa ľahko zdobia maslovou polevou, sušienkami Oreo a cukríkmi M&M’s. Zabaľte ich na strašidelnú individuálnu pochúťku.

Dúfam, že vás tieto dobroty naladia na prípravu strašidelných sladkých sladkostí tento Halloween!

Užite si to!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *