2019 v recenzii – PT’s Coffee

Po sviatkoch ešte stále lapáme po dychu, no chceme sa obzrieť späť za rokom 2019, kým nezapadne príliš do úzadia… bol to pre nás veľký rok!

Sme hrdí na to, že sme za kvalitu našej kávy získali ocenenia od Good Food Foundation, Food & Wine magazine, Coffee Review a ďalších. Medzitým nás na budúci rok veľmi nadchli rôzne pripravované projekty.

Najdôležitejšie sú úrody od našich priamych obchodných partnerov Farma El Socorro (Guatemala), La Palma a El Toucan (Kolumbia), Farm The Plans (Spasiteľ), Coffee Farm La Esperanza (Kolumbia), Farma Santa Maria (Kolumbia), Farma Las Mercedes (Spasiteľ), Finca Villa Loyola (Kolumbia) a Hacienda La Esmeralda (Panama) nás vyhodila v roku 2019. Už sa nevieme dočkať, čo si pre nás títo výrobcovia pripravia v roku 2020!

Tu je pohľad späť na niektoré najdôležitejšie udalosti roka:

– Naša pečienka Hacienda La Esmeralda Mario Natural je finalistom pre rok 2020 Ocenenia za dobré jedlouznávajúc kvalitu, ako aj sociálnu a environmentálnu udržateľnosť. Víťazi v jednotlivých kategóriách budú vyhlásení tento mesiac.

– Coffee Review získal 95 bodov Sudánsky rume prírodný z Café Granja La Esperanza a pomenovali ju #3 Káva roku 2019. To bolo tiež vystupoval na Uncrate po najvyššom skóre Coffee Review. Ak ste tento rok vynechali Sudan Rume, nebojte sa: očakávame, že nová úroda dorazí budúci mesiac!

– recenzia kávy získal 93 bodov do Finca Las Mercedes Avila SL28. Toto bola jedna z prvých životaschopných úrod v tejto partii, takže sme veľmi nadšení, že uvidíme, ako sa to bude vyvíjať v nasledujúcich rokoch.

– Food & Wine nás vo svojom prehľade nazvali „jedným z najvplyvnejších pražiarov kávy v krajine“. Najlepšia káva v každom štáte 2019.

– Gear Patrol s názvom PT je jedným z nich 25 najlepších pražiarní kávy v Amerikenazýval nás „odborníkom na remeselnú kávu s naskladaným kufríkom na trofeje“. (Ich fotografia našej tašky Maracaturra je v hornej časti tejto stránky.)

PT's Coffee Power & Light Interior

– Otvorili sme dve nové kaviarne: elegantný espresso bar v centre Kansas City (na obrázku vyššie) a kaviarňou a reštauráciou s kompletnými službami, vrátane príjazdovej cesty, v Topeke’s Wheatfield Village. Obe sú otvorené 7 dní v týždni.

– Medzitým, plány sa spájajú pre našu ďalšiu kaviareň, v polovici storočia bývalej čerpacej stanice v Overland Park, KS.

– Bol to skvelý rok pre spoluprácu s inými miestnymi podnikmi! Spolupracovali sme so spoločnosťou Topeka Whisky Society na lahodná káva zrejúca v sude po bourbonektorý je teraz dostupný v obmedzenom množstve v našich kaviarňach. Ešte na jar miestny pivovar Happy Bassett Brewing použil našu zmes Cold Front Signature Blend pre svoje obľúbené pivo Barista Blonde Ale. Čokoládové tyčinky s kávou vyrábané v spolupráci s Hazel Hill Chocolate so sídlom v Topeke sú v prevádzke!

– Naša kaviareň v centre KC začala kompostovací program s KC môže kompostovaťorganizácia, ktorá zamestnáva bývalých bezdomovcov v podpornom pracovnom prostredí a znižuje odpad produkovaný kaviarňami, barmi a reštauráciami KC.

– Oslovili sme online viac zákazníkov ako kedykoľvek predtým. Ďakujeme, že ste si vybrali PT!

Čo robiť vy chcete vidieť PT v roku 2020? Zanechajte komentár nižšie a dajte nám vedieť! Alebo nám, ako vždy, neváhajte napísať e-mail: [email protected]

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *