32 najlepších receptov na dezerty na Deň vďakyvzdania

Chutné dezerty sú jednou z najlepších častí sviatku vďakyvzdania! Čo však môže byť vašou najlepšou voľbou? Od dekadentných tekvicových tvarohových koláčov a neodolateľných jesenných koláčov až po hriešny jablkový koláč a muffiny a lahodné pekanové pochúťky, je tu niečo, čo uspokojí každého maškrtníka.

Dnes vám prinášam môj výber 32 najlepších receptov na dezert na Deň vďakyvzdania všetkých čias! Dezertný stôl budete môcť obložiť predmetmi, ktoré si zamiluje celá rodina. Užite si to!!!

Tento zasnený tvarohový koláč s pekanovým koláčom je dokonalou pochúťkou na Deň vďakyvzdania. Kombinácia klasického pekanového koláča a smotanového tvarohového koláča vytvára chutnú kombináciu dvoch tradičných pochúťok!

Obrázok Pecan Pie Cheesecake

Libbys Pumpkin Pie nesmie chýbať na našom dezertnom stole na Deň vďakyvzdania! Či už ste vyrastali na tomto klasickom recepte na tekvicový koláč, alebo ho robíte prvýkrát, zamilujete si, aký je jednoduchý a chutný!

Pekanový koláč v barovom bare – ideálny pre dav! Tieto pekanové koláčové tyčinky sa môžu pochváliť jemnou krehkou kôrkou a všetkou chuťou pekanového koláča.

Apple Crisp Cheesecake Pie je lahodný jesenný dezert. Tento dekadentný koláč je kombináciou kôry z grahamového rožka, krémového a hladkého tvarohového koláča, sladkých jablkových chrumkavých a slaného karamelu. Je to najlepší jablkový dezert na jesenné pečenie.

Jablkový chrumkavý tvarohový koláč na bielom tanieri so šľahačkovou guľkou navrchu a karamelovým topingom.

Chutný 4-vrstvový dezert z tekvice začína chrumkavou pekanovou kôrkou pokrytou smotanovou tekvicou, smotanovým syrom a šľahačkou!

Úžasná teplá jablková pochúťka, lepšia ako jablkový koláč! Upokojujúci jablkový chlebový puding vyrobený z jednoduchého domáceho jablkového koláča. Podávajte horúce a navrchu s trochou vanilkovej zmrzliny pre dokonalý chuťový zážitok.

OMG Pumpkin Pie Cupcakes sú jednotlivé porcie tradičného tekvicového koláča so skvelou kombináciou textúry a lahodnej tekvice a chuti korenia.

Impossible Pumpkin Pie Cupcakes

Tento čokoládový bourbonový pekanový koláč obsahuje klasický dezert – pekanový koláč – potom ho nakopne o niekoľko stupňov pridaním čokoládových lupienkov a bourbonu do plnky!

Pečený jablkový koláč Enchiladas vám poskytne všetku škoricovú dobrotu horúceho jablkového koláča plneného do tortilly a poliateho karamelovou omáčkou…

Cheesecakes Mini Pecan Pie Cheesecakes sú dekadentný dezert veľkosti sústa, ktorý je ideálny na sviatočné obdobie! Oriešková, karamelová, pekanová plnka na bohatom a krémovom tvarohovom koláči je tak návyková a jednoducho neodolateľná.

Cheesecakes mini pekanový koláč

Tento Pumpkin Crisp je ľahký jesenný dezert vyrobený zo smotanovej tekvicovej plnky a chrumkavého zlatého škoricového štrúdle a potom sa podáva teplý so zmrzlinou!

Apple Cheesecake Tacos – chrumkavé škrupinky z tortilly zo škoricového cukru, plnené tvarohovou plnkou a pokryté domácou jablkovou plnkou sú jednoducho dokonalé.

Čokoládový pekanový Ooey Gooey Butter Cake s fudgey brownie vrstvou naspodu, ooey gooey pekanový koláč náplňou v strede a maslovou tvarohovou polevou, skrytý ako roztavená láva pod úžasnou tenkou vrstvou sladkých vločiek, je mimo tohto sveta! Je to úplne úžasná kombinácia chuti a textúry!

Čokoládový pekanový koláč Ooey Gooey Butter Cake s fudgey brownie vrstvou naspodu, ooey gooey pekanovým koláčom s náplňou v strede a maslovým krémovým syrovým polevou, skrytým ako roztavená láva pod úžasnou tenkou vrstvou sladkých vločiek

Perfektná bezlepková tekvicová roláda! Vlhký okorenený koláč s tvarohovou náplňou. Ľahko vyrobené bez mliečnych výrobkov!

Klasický holandský recept na jablkový koláč s vločkovou maslovou domácou koláčovou kôrou, dokonalou náplňou domáceho jablkového koláča s nádychom škorice, množstvom strúhankovej polevy a tou správnou rovnováhou štipľavosti a sladkosti.

Tieto nádherné Mini tekvicové točené tvarohové koláče sú tou najlepšou domácou pochúťkou, ktorá uspokojí vaše jesenné túžby po chuti. Dokonale rozvírené a okorenené na lahodný tekvicový dezert!

Pumpkin Swirl Cheesecake je bohatý a chutný recept ideálny na sviatky!

S blížiacou sa jeseňou je tu recept na jablkový švec, ktorý je absolútne vynikajúci a určite obľúbený v rodine. Kto by nemiloval veľkú misku horúceho jablkového nálevu s veľkým kopčekom vanilkovej zmrzliny? Mňam!

Táto maličkosť s tekvicovým tvarohovým koláčom určite zapôsobí na celú sviatočnú sezónu! Vrstvy tekvicového tvarohového koláča, šľahačky a anjelského koláča tvoria jesennú pochúťku, ktorej sa nedá odolať!

Apple Crisp Mini Cheesecakes sú jednoduchým a chutným jesenným dezertom, ktorý je ideálny na párty a nadchádzajúcu sezónu sviatkov. Porozprávajte sa o lahodnosti v každom jednom kúsku-grahamovej kruste, krémovom a jemnom tvarohovom koláči, jasne ochutených jablkách, škoricovo-ovsenej štrúdle, poliatom karamelovou omáčkou, tvoria dokonalú kombináciu.

Pumpkin Pie Bites zmiešajte hodvábny tekvicový koláč s lahodnými zázvorovými sušienkami a vytvorte jednoduchú a chutnú pochúťku veľkosti sústa!

Kôrka je maslová, plnka sladká a pekanové orechy sú v týchto lahodných pekanových koláčoch veľa!

Cranberry Cheesecake Pie je jedinečný recept na jesenný dezert, ktorý môžete pridať do svojho sviatočného menu na Deň vďakyvzdania alebo Vianoce! Chrumkavá škoricová kôra/topping je naplnená vrstvami sladkého, pikantného tvarohového koláča a domácej brusnicovej plnky pre ten najchutnejší koláč všetkých čias!

Plátok brusnicového tvarohového koláča na tanieri

Ultimate Apple Crisp je jesenný favorit plný jabĺk nakrájaných na plátky, škorice, hnedého cukru, masla a dochrumkava upečeného ovsa.

Tieto tekvicové tvarohové tyčinky majú toľko lahodných vrstiev, vrátane kôrky z grahamových sušienok, tvarohovej a tekvicovej vrstvy. Sú plné jesenného korenia a určite zapôsobia na každom sviatočnom stretnutí.

Upside Down Apple Cinnamon Roll Cake je ako obrovská škoricová rolka, len lepšia! Má plnku zo smotanového syra, ooey-gooe domácu karamelovú omáčku a navrchu čerstvé jablká.

Kus obráteného jablkového škoricového koláča na bielom tanieri s dvoma jablkami za sebou.

Pekánový koláč Tekvicový tvarohový koláč | Vytvorte to najlepšie z oboch svetov! Keď sa sviatočné obľúbené dezerty všetkých spoja, čo dostanete? NAJLEPŠÍ CHEESECAKE, KTORÝ MÁTE!

Hľadáte dokonalé raňajky na Deň vďakyvzdania?! Už nehľadajte! tento superdekadentný karamelový tekvicový puding z pekanového chleba je úžasným doplnkom na každý stôl na Deň vďakyvzdania.

Pumpkin Cheesecake Crumb Cake je rýchly a jednoduchý recept na lahodnú kombináciu tekvicového koláča, tvarohového koláča a strúhankového koláča. Ak máte radi toto kombo, ale chcete, aby sa jednotlivé porcie ľahšie podávali a jedli, pozrite sa na tieto mini tekvicové tvarohové koláče s topingom Streusel.

Podnos mini tekvicových tvarohových koláčov so štrúzelovou polevou

Vrstvy na týchto Cheesecake tyčinkách s pekanovým koláčom sú neuveriteľné! Jedno chutné sústo a zamilujete sa! Od kôry z grahamového rožka až po sladkú tvarohovú plnku a polevu pekanového koláča, tento sviatočný dezert dostáva nadšené recenzie od všetkých!

Tento jednoduchý karamelový jablkový dip kombinuje smotanový syr, aktívny cukor, karamel a karamelové kúsky v krémovom a voňavom dipe, ktorý je ideálny na jeseň! Ak máte radi karamelové jablká, tento lahodný karamelový jablkový dip si zamilujete!

Najlepší (a najjednoduchší) recept na tekvicový koláč, ktorý budete potrebovať počas týchto sviatkov. Pripravte si dezert na Deň vďakyvzdania za okamih s týmto receptom na lahodný koláč!

Copycat McDonald’s Apple Pies sú chrumkavé, šupinaté a maslové mini koláče plnené čerstvými, sladkými a kyslými jablkami a škoricou. Tieto domáce verzie slávnych jablkových koláčov McDonald’s sú absolútne neodolateľné.

32 najlepších receptov na dezerty na Deň vďakyvzdania

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *