5 romantických nápadov pre milovníkov kávy: darčeky, zážitky a ďalšie!

dve šálky kávy a ruky páru na rande

Či už je to Valentín, Vianoce, narodeniny alebo len preto, že chcete povedať, že ťa milujem zvláštnym spôsobom, existuje mnoho spôsobov, ako byť romantický, keď ste s milovníkom kávy.

Ak ste si doteraz lámali hlavu nad tým, ako prísť s najlepším romantickým nápadom, ako zapôsobiť na svojho partnera, už ste v predstihu. V tomto článku vám poskytneme našich päť najobľúbenejších romantických nápadov pre milovníkov kávy. Sledujte zoznam najlepších romantických darčekov pre milovníkov kávy.

rozdeľovač 6

Top 5 romantických nápadov pre milovníkov kávy:

1. Káva v posteli

pár s kávou v posteli
Obrazový kredit: Andrea Piacquadio, Pexels

Nie je lepší spôsob, ako povedať, že ťa milujem, milovníkovi kávy, ako mu v chladné februárové ráno naservírovať kávu do postele. Okrem toho je na tom, ako niekomu pripraviť šálku kávy, niečo zvláštne, najmä keď mu kávu podávate v posteli.

Ku káve môžete do podnosu pridať aj vajíčka, slaninu a výrobky. Ak chcete ísť ešte o krok ďalej, nedávajte svojmu partnerovi len obyčajnú šálku Joea; namiesto toho si pripravte jednu zo špeciálnych káv nižšie. Urobte dosť pre dvoch, vlezte do postele s partnerom a podeľte sa o raňajky a špeciálnu kávu.

  • Mocha káva
  • Karamelová káva
  • Butterscotch káva
  • Horúca čokoláda marshmallow káva
  • Červené zamatové latte

2. Choďte do triedy spolu

Každý odborník vám navrhne spoločnú hodinu, ak chcete urobiť niečo romantické. Ak však milujete milovníkov kávy, vždy ich môžete obdarovať spoločným kurzom kávy. Pretože o káve je predsa vždy čo sa učiť a je to celkom fascinujúce.

Niektoré témy, ktoré sa môžete naučiť na hodine kávy, zahŕňajú latte art, domáce praženie a dokonca aj nové metódy varenia, aby sme vymenovali aspoň niektoré. Mnoho miestnych kaviarní ponúka krátke kurzy, alebo ak máte obľúbeného baristu, požiadajte ho, aby prišiel k vám domov a dal vám dvom lekciu alebo dve. To vášho partnera určite prekvapí a určite to bude romantické gesto.


3. Večera s príchuťou kávy a čokolády

tiramisu torta a káva na stole
Obrazový kredit: Nová Afrika, Shutterstock

Kto by nemiloval kávu a čokoládu? Zatiaľ čo večera a film môžu byť tým, čo robí každý, vytvorenie spoločnej večere s príchuťou kávy a čokolády nie je. Niektoré nápady zahŕňajú kávu a bravčové karé, kávovú polevu vyrobenú z Čile, hnedého cukru a čierneho korenia a krémové tiramisu ako doplnok k dokonalému večeru.

Pre mnohých sa dokonalé rande začína kávou a končí čokoládou, takže obstaranie oboch by malo byť určite veľkým úspechom.


4. Dátum kaviarne

Ak hľadáte niečo menej nadštandardné a spôsob, ako sa dostať z domu, čo tak rande v kaviarni? Atmosféra v špeciálnej kaviarni je ideálnym miestom na pozeranie sa do očí vášho partnera a na zmysluplný rozhovor. Pridajte fakt, že k dispozícii je veľa kávy a máte víťaza. Urobte rande výnimočným vypnutím telefónu, aby vás nikto nerušil.


5. Darujte im darček súvisiaci s kávou

vrecúška s kávovými zrnami
Obrazový kredit: KawaiiS, Shutterstock

V neposlednom rade spojte vyššie uvedené nápady s darčekom súvisiacim s kávou, aby ste dosiahli najlepšie výsledky. Pokiaľ ide o darčeky pre milovníkov kávy, existuje toľko možností, že by trvalo hodiny vymenovať ich všetky. Najlepšie v tomto prípade urobíte, ak sa zamyslíte nad darčekmi, ktoré váš partner miluje, potom tento darček spojíte s kávou a budete mať víťaza.

Keď už hovoríme o darčekoch súvisiacich s kávou, v nákupnom sprievodcovi nižšie vám dáme niekoľko najromantickejších darčekov, ktoré môžete dať milovníkovi kávy vo svojom živote.

rozdeľovač 3

Romantické darčeky pre milovníka kávy vo vašom živote

Keď máte v živote milovníka kávy, možnosti darčekov sa skutočne otvárajú. Tu je niekoľko z našich najlepších možností pre najlepšie romantické darčeky pre milovníkov kávy v tomto roku.

Predplatiteľský box na kávu

V týchto dňoch existujú predplatné boxy na všetko pod slnkom vrátane kávy. Predplatiteľská služba je spoločnosť, ktorá každý mesiac alebo každých pár mesiacov za predplatiteľský poplatok posiela krabicu súvisiacu s kávou.

Tento box nielenže udrží vášho milovníka kávy v káve, ale tiež mu umožní rozšíriť si chuť kávy. Väčšina krabičiek má rôzne príchute, zmesi a značky kávy a niektoré dokonca obsahujú atraktívne hrnčeky na kávu, ktoré potešia všetkých milovníkov kávy.

Predplatné Atlas Coffee Club Peru tmavo pražená káva

Zásobník na ľad na kávu

Kto by nemiloval zásobník na kávu v mrazničke? Toto sú tie najroztomilejšie veci, s zásobníky na kocky ľadu v tvare kávových zŕn. Je to ideálny darček pre niekoho, kto miluje studenú kávu. Len sa uistite, že máte dostatok, aby ste ich mohli zdieľať.

Nový kávovar

Váš milovník kávy už pravdepodobne má kávovar, ale je to najmodernejší kávovar so všetkými zvončekmi a píšťalkami? Ak tomu tak nie je, nemôžete urobiť chybu, ak ich kúpite a obdarujete kávovarom. Keďže kávovary prichádzajú v rôznych tvaroch, veľkostiach, značkách a cenových reláciách, mali by ste byť schopní ľahko nájsť ten, ktorý vyhovuje vášmu rozpočtu, ale na druhej strane, kto môže dať cenu za šťastie svojho milovníka kávy, však?

Ďalšie romantické kávové darčeky

  • Špeciálne hrnčeky na kávu pre dvoch
  • Darčeková karta na kávu
  • Špeciálny cestovný hrnček na kávu
  • Kávové príslušenstvo
  • Kávové košele

Bez ohľadu na to, aký darček dostanete od milovníka kávy vo svojom živote, nezabudnite ho zahrnúť jedným z vyššie uvedených nápadov.

rozdeľovač 4

Záver

Väčšinu milovníkov kávy nie je veľmi ťažké potešiť, pokiaľ ide o darčeky súvisiace s kávou. Preto by väčšinu kávičkárov potešil ktorýkoľvek z vyššie uvedených darčekov. Spojte darčeky s večerou v kaviarni, večerou pre dvoch alebo spoločnou hodinou kávy a váš partner bude nadšený.

Ešte lepšie je, že budete tráviť čas spolu; káva a súvisiace darčeky sú len krásne bonusy pre vás oboch.


Kredit za najlepší obrázok: Svadba a životný štýl, Shutterstock

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *