6 receptov na jablkové jesenné pečenie

Leto je takmer preč a začína sa jesenná sezóna pečenia! Jéj! Tu je 6 receptov inšpirovaných jablkami pre vašu víkendovú inšpiráciu na pečenie!

Jednoducho neodolateľné vidiecke jablkové muffiny! Nadýchané, maslové, biele tortové muffiny naložené kúskami jabĺk a vrstvami hnedého cukru a škorice vírili vo vnútri aj navrchu.

Country Jablkové muffiny

Ľahké škoricové rolky s jablkami bez kvasníc volajú po jesennej zábave pri pečení! Upečte sladké a mazľavé škoricové rolky naložené hriešnou, maslovou škoricovou plnkou, jemnými jablkovými kúskami, preliate nádhernou prikrývkou smotanovej syrovej polevy!

Toto je perfektný recept na jablkovo-škoricové rolky na rýchle a jednoduché jablkovo-škoricové rolky, bez veľkého zmätku a času!

Žiadne rolky so škoricou a droždím

Tieto holandské jablkové tyčinky obsahujú upokojujúcu maslovitú polevu z hnedého cukru, čerstvo upečené jablká ochutené teplým korením so škoricovým cukrom a pečené na lahodnej krehkej kôrke.

Rozhodne chutné a oveľa jednoduchšie na prípravu ako váš bežný domáci jablkový koláč. OMBože mňamka!

Jednoduché holandské tyčinky s jablkovým koláčom

Tento chlieb nazývam Farmhouse Apple Orech Bochník, pretože je v každom kúsku domáci!

Vyrobené z čerstvých jabĺk z miestneho trhu, dozdobené bohatými maslovými kúskami vlašských orechov, napustené voňavým škoricovým korením a upečené do nebesky zlatistej farby a je to lahodne mňam. *Wau!*

Farma Jablkový orech bochník

Tento veľkolepý holandský jablkový koláč s ovsenými vločkami Streusel je nabitý vrstvami jemných jabĺk a navrch lahodný chrumkavý štrúdl z ovseného hnedého cukru!

Jednoznačne obľúbený dezert na jeseň! Nie je nič príjemnejšie a útulnejšie ako teplý kúsok tohto koláča s veľkým kopčekom vanilkovej zmrzliny a trochou karamelovej omáčky pokvapkanej navrchu, aby to naozaj povznieslo na ďalšiu závratnú úroveň!

polovičný holandský jablkový koláč s ovsenými vločkami Streusel

Vzdaj to, môj milý priateľ! Nemôžete odolať pokušeniu Awesome Country Apple Fritter Bread!!! Tento jablkový rýchly chlieb je jedným z mojich najobľúbenejších receptov na blogu s viac ako 1,3 miliónmi zdieľaní a prezentovaný na Food Network!

BTW…Lepšie upečte 2 bochníky jablkového chleba! Jeden pre priateľa a jeden pre seba! V tomto mi verte. Je to perfektný jesenný chlieb!

Úžasný vidiecky jablkový smažený chlieb!

Týchto 6 jablkových jesenných receptov na pečenie vás naštartuje!

6 receptov na pečenie jabĺk

Chcete viac?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *