7 najlepších cestovných hrnčekov v Kanade: recenzie a najlepšie ponuky z roku 2022

Každý, kto žije svoj život na cestách, chápe dôležitosť správneho cestovného hrnčeka. Ak ste ako väčšina ľudí, už máte na pulte veľa hrnčekov. Prečo nie sú pre vás obľúbeným cestovateľským hrnčekom? Jednoducho neponúkajú všetko, čo hľadáte v jednom hrnčeku. Našťastie, o tom je táto recenzia. Pozreli sme sa na najlepšie cestovné hrnčeky v Kanade, aby sme zistili, ktoré dokážu udržať vaše nápoje teplé, studené a bezpečné, keď ste na cestách. Pozrite sa na naše obľúbené nižšie a zistite, či sa vám niektorý z nich páči.

rozdeľovač 3

Rýchle porovnanie našich obľúbených v roku 2022

7 najlepších cestovných hrnčekov v Kanade:

1. Vákuovo izolovaný pohár Yeti Rambler – celkovo najlepšie

YETI Rambler 20 oz vákuovo izolovaný pohár z nehrdzavejúcej ocele

Kapacita: 20 uncí
Materiál: Nehrdzavejúca oceľ

Náš výber najlepšieho celkového cestovného hrnčeka v Kanade na rok 2022 je Yeti Rambler. Tento hrnček nie je len štýlový a dostupný vo viacerých farbách, ale ponúka aj odolnú konštrukciu a až 6 hodín udržania tepla, aby udržal nápoje teplé alebo studené. Zistíte tiež, že tento hrnček je odolný voči rozbitiu a má povrchovú úpravu DuraCoat, vďaka čomu nielen skvele vyzerá, ale poskytuje aj doplnok bez potenia, ktorý si pijani zamilujú.

Jediný skutočný problém, ktorý sme našli pri cestovnom hrnčeku Yeti, je viečko. Aj keď tvrdia, že je nepriepustný, zistili sme, že je možné stratiť tekutinu, ak sa pohár prevráti alebo prevrhne. Majte to na pamäti pri používaní, aby ste sa vyhli problémom so zafarbeným oblečením alebo popáleninami.

Pros

 • Kapacita 20 uncí je skvelá na dlhé túry
 • Ponúka 6 hodín udržiavania tepla
 • Konštrukcia odolná voči rozbitiu

Zápory

 • Pri prevrátení alebo prevrhnutí veko uniká

2. Izolovaný cestovný hrnček Contigo AutoSeal – najlepšia hodnota

Cestovný hrnček Contigo Autoseal West Loop vákuovo izolovaný z nehrdzavejúcej ocele

Kapacita: 20 uncí
Materiál: Nerezová oceľ a plast

Náš výber najlepšieho cestovného hrnčeka za peniaze je Izolovaný cestovný hrnček Contigo AutoSeal. Milujeme skutočnosť, že tento hrnček je cenovo dostupný a plný skvelých funkcií. Je vyrobený z plastu bez BPA a nehrdzavejúcej ocele. Pojme až 24 uncí, má pogumovanú rukoväť pre ľahké prenášanie a má zaklapacie veko, ktoré pomáha predchádzať poliatiu a nehodám. Naše jediné problémy boli s tvrdeniami o udržiavaní nápojov horúcich až 9 hodín. Bohužiaľ sa zdá, že 3 hodiny je limit tejto hodnoty hrnčeka. Zistíte tiež, že s výškou tohto pohára môže byť trochu ťažké ho skladovať, keď ho nepoužívate. Okrem týchto problémov sme cítili, že je to skvelý hrnček za peniaze.

Pros

 • Cenovo dostupné
 • Ľahké na nosenie
 • Možno prať v práčke

Zápory

 • Ťažko skladovateľné
 • Udrží tekutiny horúce len asi 3 hodiny

3. Izolovaný hrnček Yeti Rambler s vrchnákom – prémiová voľba

YETI Rambler 14 oz nerezový vákuovo izolovaný hrnček

Kapacita: 14 uncí
Materiál: Nehrdzavejúca oceľ

Pokiaľ ide o cestovné hrnčeky, je ťažké poraziť a Yetipreto prichádza ďalšia ako naša prémiová voľba. 14-uncový rambler je na svoju veľkosť trochu nákladný, ale to neznamená, že to nie je ťažký malý hrnček na cesty. Tento pohár, ktorý je považovaný za skvelú voľbu pre milovníkov outdooru, má široké hrdlo a viečko odolné proti rozliatiu. Rovnako ako ostatné produkty Yeti má dizajn odolný voči potu a je vhodný do umývačky riadu.

Jediná vec, ktorú sme na tomto robustnom, malom hrnčeku našli nesprávne, je skutočnosť, že neudrží teplo tak dlho ako iné produkty Yeti vďaka svojej malej veľkosti a širokému hrdlu. Ak však neplánujete nosiť so sebou šálku kávy celý deň, malo by to fungovať pre vaše základné potreby.

Pros

 • Dizajn odolný voči rozbitiu
 • Veko odolné proti rozliatiu

Zápory

 • Drahé pre svoju veľkosť
 • Neudrží tekutiny horúce tak dlho ako ostatné

4. Fľaša na vodu so štandardnými ústami na opakované použitie Hydro Flask

Fľaša Hydro Flask Standard Mouth Flex Cap

Kapacita: 18 uncí
Materiál: Nehrdzavejúca oceľ

Ak si kupujete cestovné hrnčeky a fľaše na vodu, s najväčšou pravdepodobnosťou ste už o nich počuli Vodná banka. Tieto robustné hrnčeky sú vyrobené z profesionálnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá pomáha s dlhou životnosťou. Kvapaliny v tejto fľaši môžu zostať teplé až 12 hodín, čo uľahčí život cestovateľom. Páčila sa nám aj ľahko prenosná rukoväť, vďaka ktorej sú veci oveľa jednoduchšie, keď ste na cestách.

Najväčším problémom tohto cestovného hrnčeka je cena. Aj keď to mohla byť ľahko naša prémiová voľba kvôli svojej cenovke, do hry vstúpil rozdiel vo veľkosti medzi ňou a Yetim na tomto mieste. Avšak aj pri vysokých nákladoch tento cestovný hrnček spĺňa väčšinu humbuku, ktorý dostáva.

Pros

 • Udrží tekutiny teplé až 12 hodín
 • Robustný dizajn
 • Otočte veko na cestovanie

5. Cestovný hrnček Swig Life s rúčkou

Cestovný hrnček Swig Life 18oz s uškom a vrchnákom

Kapacita: 18 uncí
Materiál: Nehrdzavejúca oceľ

Ak si chcete vziať nápoje na cesty a stále sa cítiť ako doma a vychutnávať si šálku kávy, Cestovný hrnček Swig Life s rúčkou je ideálna možnosť. Tento hrnček dokáže udržať studené nápoje chladné až 9 hodín. Vaše horúce nápoje sú dobré až 3 hodiny. Deje sa tak vďaka dvojstennej izolácii použitej v stavebníctve. Páči sa nám aj uzamykacie veko, ktoré zabraňuje rozliatiu, a množstvo farebných možností, z ktorých si môžete vybrať online.

Najväčší problém, ktorý sme pri tomto hrnčeku našli, je otvor, kadiaľ vyteká tekutina. Je trochu malý a tým, ktorí sa ponáhľajú za nápojom svojho obľúbeného nápoja, môže dať trochu problémov. Aj keď je to nepohodlné, skutočne to neuberá na štýle a účinnosti tohto pohára.

Pros

 • Udržuje tekutiny chladné alebo horúce po dlhú dobu
 • Disponuje rukoväťou na jednoduché prenášanie
 • Viac farebných možností

Zápory

 • Otvor na pitie je mierne malý

6. Jednoduchý moderný izolovaný cestovný hrnček

Jednoduchý moderný cestovný pohár na hrnček na kávu

Kapacita: 16 uncí
Materiál: Nehrdzavejúca oceľ

Pre tých, ktorí hľadajú kompaktný cestovný hrnček, tento jednoduchý moderný izolovaný cestovný hrnček je skvelá možnosť. Rovnako ako ostatné hrnčeky na zozname zistíte, že vaše tekutiny zostanú buď horúce alebo studené po dlhú dobu. Vďaka nerezovému dizajnu sa nebudete musieť príliš obávať poškodenia spôsobeného náhodnými pádmi. Jednou z našich obľúbených vecí na tomto cestovnom hrnčeku je však uhlová hubica na pitie. Tento dizajn uľahčuje kontrolu množstva nápoja, ktorý prijímate pri každom dúšku.

Jediný skutočný problém, ktorý sme pri tomto cestovnom hrnčeku našli, je veľkosť otvoru. Aj keď je pekné mať kompaktný cestovný hrnček, čistenie môže byť problém. Je dosť ťažké dostať ruku dovnútra, aby ste ju mohli umyť utierkou, keďže ide iba o ručné umývanie.

Pros

 • Kompaktná veľkosť pre ľahké cestovanie
 • Šikmý výtok na pitie pre lepšiu kontrolu

Zápory

 • Iba ručné umývanie
 • Otvor hrnčeka je pomerne malý, čo sťažuje čistenie

7. Hrnček Zoji Zojirushi z nehrdzavejúcej ocele

Hrnček ZOJI Zojirushi SM-SA60-BA z nehrdzavejúcej ocele

Kapacita: 20 uncí
Materiál: Nehrdzavejúca oceľ

Posledným cestovným hrnčekom na našom zozname je Hrnček Zoji Zojirushi. Dôvod, prečo tento štýlový hrnček obsahuje zoznam, je jeho schopnosť udržať tekutiny horúce. V tomto ohľade sa radí medzi najlepšie cestovné hrnčeky, o ktorých sme hovorili. Poteší nás aj uzamykacie viečko, ktoré udrží vaše tekutiny bezpečne vo vnútri hrnčeka. Bohužiaľ, aj pri týchto pôsobivých výkonoch nájdete niekoľko problémov aj s týmto hrnčekom. Obmedzuje sa na typy nápojov, ktoré môže obsahovať. Zistíte tiež, že vnútro je potiahnuté vrstvou, ktorá uľahčuje čistenie. Táto podšívka môže byť pre niektorých ľudí nebezpečná. Ak jednoducho hľadáte hrnček, ktorý udrží tekutiny horúce, tento je dobrou voľbou. Ak chcete vo svojom cestovnom hrnčeku viac, možno bude najlepšie zvážiť naše ďalšie možnosti.

Pros

 • Udržuje tekutiny horúce po dlhú dobu
 • Dobre navrhnutá zamykacia vrchná časť

Zápory

 • Vo vnútri je použitá potenciálne nebezpečná podšívka
 • Obmedzuje druhy prenášaných nápojov

Sprievodca kupujúcim: Výber najlepšieho cestovného hrnčeka v Kanade

Teraz, keď sme sa podelili o naše výbery najlepších cestovných hrnčekov v Kanade, poďme sa dozvedieť, ako boli tieto položky vybrané. Pomôže vám to lepšie porozumieť našim kritériám a použiť ich pri výbere, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu životnému štýlu.

Materiál

Jednou z prvých vecí, ktoré sme zvážili, bol materiál, z ktorého bol každý hrnček vyrobený. Ako vidíte, nerezová oceľ je podľa nás jasným šampiónom. Použitím profesionálnej nehrdzavejúcej ocele je váš cestovný hrnček nielen pevnejší, ale zistíte aj to, že s trochou pomoci môže byť úplne odolný proti rozbitiu. Ak plánujete minúť peniaze za cestovný hrnček, chcete, aby vám vydržal niekoľko rokov. Z tohto dôvodu je výber spoľahlivých materiálov na stavbu nutnosťou.

Kúrenie a chladenie

Cestovný hrnček vám umožní vziať si nápoje so sebou kamkoľvek idete. Mali by tiež udržiavať vaše nápoje pri požadovanej teplote. Či už plánujete nosiť studený nápoj alebo horúcu kávu, hľadajte hrnčeky, ktoré sú izolované. To zaisťuje, že dobre udržujú teplotu a poskytnú vám niekoľko hodín vlažných nápojov, keď ich budete chcieť.

cena

Či si to chceme priznať alebo nie, cena tovaru, ktorý kupujeme, je vždy vzadu v našej mysli. Nemôžeme poprieť skutočnosť, že väčšina cestovných hrnčekov na našom zozname má slušnú cenovku. Bohužiaľ, ak chcete kvalitný hrnček, ktorý môžete používať roky, je to cena, ktorú musíte zaplatiť. Zahrnuli sme možnosti, ktoré sú cenovo dostupnejšie pre tých, ktorí potrebujú dôveryhodný hrnček, ale musia rešpektovať rozpočet. Zistíte, že aj lacnejšie možnosti na našom zozname majú potenciál byť trvalým nákupom.

ženské ruky nalievajúce čaj z cestovného hrnčeka
Obrazový kredit: KatyaErshova, Shutterstock

Štýl

Možno si to nechceme priznať, ale posledná vec, ktorú chceme urobiť, je nosiť škaredý cestovný hrnček. Túto potrebu sme mali na pamäti, keď sme si vybrali aj naše obľúbené. Ako môžete vidieť, väčšina hrnčekov na tomto zozname ponúka viacero farieb alebo elegantných dizajnov. To vám umožní preraziť si každodenným životom bez obáv, že vypadnete z módy alebo že ľudia znechutia váš obľúbený hrnček.

rozdeľovač 5

Záver

Ak hľadáte nový cestovný hrnček, použiť túto recenziu ako východiskový bod je skvelý spôsob, ako nájsť jeden zo svojich snov. Náš výber najlepších cestovných hrnčekov v Kanade Yeti 20-uncový Rambler je vynikajúci hrnček, ktorý udrží vaše nápoje horúce a ponúka roky používania. Naša možnosť s najlepšou hodnotou od S tebou je dimenzovaný na dlhé dni a ponúka vykurovanie, ktoré očakávate, za skvelú cenu. Bez ohľadu na to, ktorý hrnček z tohto zoznamu si vyberiete, budete spokojní s nákupom a úsilím, ktoré vynaložíte na nájdenie toho správneho.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *