Ako Drive-Thrus a aplikácie na objednávanie zvyšujú predaj v kaviarni


31. august 2022 (Zverejnené: 22. júla 2022)


Popíjanie Coffee Bar Drive-thruBarista drží šálku kávy pri prejazdovom okienkuStavať novú kaviareň? Chcete zvýšiť predaj vo vašej existujúcej kaviarni? Potom zvážte pridanie jednotky drive-thru alebo použitie aplikácie na digitálne objednávanie.

Najefektívnejšie obchody používajú oboje, povedal Scott Fullerton, expert na začínajúce kaviarne z Crimson Cup Coffee & Tea.

„Drive-thrus a aplikácie na objednávanie môžu ponúknuť veľkú konkurenčnú výhodu,“ povedal.

„Drive-thru môže zvýšiť vašu predajnú kapacitu približne o 25 percent, zatiaľ čo aplikácia na objednávanie môže predstavovať 20 percent predaja.“

Drive-thrus Zvýšte rýchlosť a kapacitu

Snímky obrazovky z aplikácie na bezkontaktné objednávanie Crimson CupScott poznamenal, že neprítomnosť Drive-thru môže obmedziť kapacitu. „Ak má vaša miestna konkurencia hnaciu silu, potom ju absolútne potrebujete,“ povedal.

“Pre mnohých, vyzdvihnutie an espresso pitie je súčasťou ich rannej rutiny. Urobte to čo najrýchlejšie a najjednoduchšie,“ dodal.

„Drive-thrus môže poskytnúť rýchlejšie služby. A zákazníci to často vnímajú ako rýchlejšie, aj keď to tak nie je, pretože nemusia vystupovať z auta.“

Pandémia zmenila správanie zákazníkov, pričom niektorí zákazníci silne uprednostňovali pohon typu drive-thrus.

“Stále vidíme, že niektorí zákazníci budú na prijímanie objednávky používať iba prejazd alebo iné prostriedky s obmedzeným kontaktom,” povedal Scott.

Ak štruktúra budovy nepodporuje fyzický prechod, povedal, že aplikácia na objednávanie môže ponúknuť mnoho rovnakých výhod.

„Niekoľko zákazníkov Crimson Cup zvýšilo predaj nastavením systému vyzdvihnutia s obmedzeným kontaktom pomocou online aplikácie na objednávanie,“ povedal.

Zvýšená kapacita vytvára potrebu väčšieho počtu zamestnancov

Jediným varovaním pred používaním aplikácií drive-thrus a objednávania je, že zvýšená kapacita znamená, že potrebujete viac zamestnancov, povedal Fullerton.

„Uistite sa, že máte dostatok personálu na pokrytie vášho prejazdu a pultu,“ uzavrel. „Máločo odvedie zákazníkov kaviarní preč rýchlejšie ako pomalá obsluha!“

Máte otázky týkajúce sa otvorenia kaviarne? Zavolajte Scottovi Fullertonovi.

Scott FullertonScott Fullerton je ako líder predaja 7 krokov prvým kontaktom pre potenciálnych majiteľov kaviarní, ktorí majú záujem o pomoc od Crimson Cup. Pomohol viac ako 100 podnikateľom naučiť sa, ako si otvoriť kaviareň, prostredníctvom nášho programu pre spustenie kaviarne 7 krokov k úspechu.

„Hovorím s potenciálnymi majiteľmi kaviarní, aby som sa ubezpečil, že vlastniť kaviareň je pre nich to pravé a že sa dobre hodia na prácu s Crimson Cup,“ povedal.

„Zavolajte mi na číslo 888-800-9224, ak by ste sa chceli porozprávať o vašej vízii vašej kaviarne.“


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *