Aldi UK uvádza na trh vegánsky vianočný sortiment vrátane výberu pečeného a syra – vegconóm

AldiUK odhalila svoj vegánsky vianočný rad na rok 2022, ktorý obsahuje najobľúbenejšie produkty z predchádzajúcich rokov a výber noviniek.

Sieť bude zahŕňať:

  • Bez morčacej pečene — sója s plnkou z gaštanov a brusníc, doplnená rastlinnou slaninou.
  • No Beef Wellington — sójová zmes obalená v krémovej hubovej paste a obalená v lístkovom cestíčku.
  • Orechová pečienka — Vlašské orechy a pečená zelenina s brusnicovou omáčkou a rastlinným hermelínom.
  • Vegánsky slávnostný veniec — jedlo pozostávajúce z maslovej tekvice, tekvicových semiačok a gaštanov, preliate brusnicovou polevou, plátkami pomaranča a rozmarínom.
© AldiUK

Strany a občerstvenie

Hlavné jedlo môže byť sprevádzané Aldi’s No Pigs in Blankets, vegánskymi plnkami a rastlinnou omáčkou. Reťazec tiež predstavil nový rad jednohubiek s tromi alternatívami mäsa – bez kurčaťa, bez bravčového mäsa a bez kúskov rýb – spolu s karfiolovým popcornom a sladkým zemiakovým kúskom.

Nakoniec Aldi ponúkne balenie vegánskeho syra a rastlinné hľuzovky v dvoch príchutiach – slaný karamel a karamelizovaná sušienka.

“Aldi tento rok rozšírila svoj vegánsky sortiment po tom, čo v roku 2021 zaznamenala raketový nárast predaja, čím zaistila, že tieto Vianoce bude pre každého vhodná sviatočná hostina!” povedal supermarket.

© AldiUK

Vegánske Vianoce vo Veľkej Británii

Britské supermarkety každý rok rozširujú svoje veganské vianočné ponuky, pričom M&S pridáva k minuloročným vegánskym pečienkám a prílohám parené buchty zdobené sobmi, hríbové parfait, briošky, zeleninové pečivo a zákusok.

Spoločnosť Asda nedávno predstavila svoju doteraz najväčšiu vegánsku vianočnú ponuku, ktorá obsahuje „morčacie“ koruny, obaľované rastlinné Brie a čokoládové čačky. Predajca ponúka aj vegánske mleté ​​koláče, vianočné pudingy a sviatočné koláčiky.

„Nový rad vegánskych vianočných pochúťok od Asda znamená, že v tomto sviatočnom období je niečo pre každého,“ uviedol supermarket.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *