Americký šalátový reťazec Just Salad pridáva hurá slaninkové kúsky do sezónneho menu 2022

Rýchla ležérna reťaz Len šalát oznamuje, že pridáva rastlinnú slaninu od Hurá potraviny do svojho sezónneho menu na jeseň 2022. Slanina, ktorá je k dispozícii v charakteristickom šaláte Sweet Mama alebo ako doplnok k akejkoľvek položke menu, bude ponúkaná na viac ako 60 miestach Just Salad v USA do 22. decembra.

“Náš tím bol nadšený chuťou Hurá a sme nadšení, že to naši zákazníci vyskúšajú”

Podľa reťazca mäsitá rastlinná slanina Hurá dokonale dopĺňa ingrediencie v jeho jesennom inšpirovanom šaláte Sweet Mama, ktorý zahŕňa baby špenát, plátky jabĺk a nevegánsky biely čedar. Zákazníci môžu namiesto čedaru nahradiť Violife Creamy Vegan Feta. Just Salad hovorí, že nová slanina umožňuje hosťom vychutnať si chute slaniny bez negatívnych environmentálnych problémov spojených s poľnohospodárstvom.

Hooray Foods slanina vyrobená z jednoduchých surovín bez GMO je vhodná pre alergikov a neobsahuje sóju, orechy, lepok, dusičnany a hormóny.

Len šalátová vegánska slanina
©Len šalát

Zosúladenie hodnôt

„Toto je zatiaľ naše najväčšie partnerstvo v oblasti reštaurácií a nemohli sme si želať lepšie zosúladenie hodnôt,“ povedal zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Hooray Foods Sri Artham. „Obdivujeme všetko, čo Just Salad znamená ako spoločnosť, a sme poctení, že môžeme byť súčasťou jej lahodného menu, vďaka ktorému je mäso z rastlín dostupnejšie.“

Spoločnosť Hooray Foods, ktorú založil Sri Artham, vyrába realistickú rastlinnú slaninu z prísad, ako je ryžová múka, hrachový škrob a kokosový olej. V júli sa spol odhalený jeho nový recept na slaninu „AWESOMER“, ktorý sa vyznačoval žuvacou, chrumkavou textúrou, ktorá zmenila hru, a mastnejšou chuťou.

V priebehu roka 2022 spoločnosť výrazne rozšírila svoju maloobchodnú stopu v USA a uviedla ju do obchodov ako napr WegmansRaley’s, Dobré vajcia a veľké Y. Od roku 2020 sa Hurá zvýšil 4,7 milióna dolárov vo financovaní.

Reštaurácia Just Salad Chicago
©Len šalát

Dopredné menu rastlín

Just Salad podáva jedlá zamerané na rastliny domáce dresingy, čerstvé produkty a recepty od začiatku. V súčasnosti prevádzkuje pobočky v niekoľkých štátoch vrátane New Yorku, New Jersey, Floridy, Pensylvánie a Illinois. Spoločnosť sa zaviazala zjednodušiť výber šetrný k životnému prostrediu tým, že ponúka opakovane použiteľné misky, uhlíkové štítky a rastlinné menu.

„V Just Salad sme boli na ceste ponúkať chutné mäsové a mliečne výrobky na rastlinnej báze od vylúčenia hovädzieho mäsa z našej ponuky v roku 2019,“ povedala Sandra Noonan, Chief Sustainability Officer v Just Salad. „Náš Sweet Mama Salad v minulosti obsahoval morčaciu slaninu a hľadali sme rastlinnú alternatívu. Náš tím bol nadšený chuťou Hurá a sme nadšení, že to naši zákazníci vyskúšajú.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *