Aramark Sports + Entertainment rozširuje vegánske menu v arénach NHL a NBA – vegconóm

Aramark Sports + Entertainment ponúka viac ako 150 programov v oblasti stravovania a nápojov, maloobchodu a služieb zariadení na popredných štadiónoch, arénach, kongresových centrách, kultúrnych atrakciách a iných miestach v Severnej Amerike.

Spoločnosť získala ocenenia za priemyselné inovácie vrátane autonómnych trhov, konceptov stravovacích služieb s umelou inteligenciou a významných podujatí, ako sú NBA All-Star 2022 a MLB na Field of Dreams.

Fanúšikovia navštevujúci zápasy v AT&T Center (San Antonio Spurs), Rocket Mortgage FieldHouse (Cleveland Cavaliers) a Wells Fargo Center (Philadelphia Flyers/76ers) si teraz môžu vybrať nové kreácie menu vytvorené zo spolupráce miestnych kuchýň a reštaurácií.

Aramark Vegan Chorizo ​​Bowl
Aramark Vegan Chorizo ​​Bowl © Aramark Sports

Medzi nové možnosti prenosu rastlín patria:

  • Boosted Bowls (AT&T Centre): V ponuke budú stredomorské obilné misky, šálky na šalát Caesar, šejkry na záhradný šalát, poháre na açai, poháre na dračie ovocie a ďalšie.
  • Koncious Kuisine (Rocket Mortgage FieldHouse): Novinka v Clevelande, Koncious Kuisine sa špecializuje na 100% vegánsku a rastlinnú kuchyňu. Fanúšikovia Cavaliers si môžu vybrať z BBQ Chik’n Wrap, Chik’n Bac’n Ranch Wrap, BLT Wrap alebo vegánsky Caesar šalát.
  • Ďalším novým prírastkom je Za’atar Karfiolový Cheesesteak (Wells Fargo Center): Za’atar ochutený karfiolový steak s karamelizovaným syrom a syrom harissa wiz.

Viac informácií na:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *