Armored Fresh debutuje s inovatívnym mandľovým mliečnym syrom na americkom trhu

Armored Fresh, americká dcérska spoločnosť kórejského lídra v oblasti potravín a nápojov Yangyoo, oznamuje uvedenie svojho prelomového rastlinného syra na viac ako 100 trhoch v New Yorku s nadchádzajúcou expanziou do New Jersey. Produkty budú dostupné aj celoštátne koncom novembra prostredníctvom webovej stránky značky.

“Vášňou našej spoločnosti je pochopiť dopyt spotrebiteľov po syre, ktorý skvele chutí a poskytuje skvelé živiny.”

Armored Fresh, ktorý v júni vyzbieral 23 miliónov dolárov vo financovaní pred sériou B, uvedie na trh tri druhy krájaného syra (Cheddar, Plain, Blueberry) prostredníctvom maloobchodnej distribúcie s Key Foods, Met Fresh, C Town, City Acres a pridruženými obchodmi po celom svete. Manhattan a Brooklyn.

Syr Armored’s, vyrobený z mandľového mlieka a rastlinnej kyseliny mliečnej, je vytvorený pomocou inovatívnych techník, ktoré kopírujú proces výroby mliečneho syra. Tento proces dodáva syru jemnú textúru a charakteristickú, voňavú chuť, ktorá je porovnateľná s tradičným syrom, hovorí spoločnosť.

Na vytvorenie zdravého produktu sú syry tiež obohatené o „kľúčovú zmes“ živín a obsahujú takmer rovnaký obsah bielkovín ako živočíšne syry, až do 20 % na 100 g.

Spustenie pancierového čerstvého syra
©Armored Fresh

Plány rozšírenia

Okrem New Yorku spoločnosť odhaľuje, že plánuje expandovať na 300 trhov v New Jersey do konca roku 2022 a v súčasnosti sa diskutuje o vstupe do národných maloobchodných predajcov potravín, ako sú Kroger, Wegmans a Albertsons, ako aj distribútorov US Foods, United. Natural Foods (UNFI) a Kehe.

Na oslavu oficiálneho uvedenia na trh spoločnosť Armored odhalila masívne umiestnenie billboardu na Times Square a usporiadala špeciálnu tlačovú ukážku v uznávanej newyorskej reštaurácii abcV.

Pancierový syr bez mlieka
©Armored Fresh

“Potreba syra”

„Je pre mňa veľkým privilégiom a potešením, že sa môžem zúčastniť na tomto vzrušujúcom uvedení Armored Fresh Cheese,“ povedal Daniel Yang, manažér predaja Armored Fresh USA. „Chápeme, že americký trh so syrom je jedným z najväčších na svete a že je potrebný rastlinný syr s vynikajúcou chuťou. Porozumenie dopytu spotrebiteľov po syre, ktorý skvele chutí a poskytuje skvelé živiny, je vášňou našej spoločnosti; preto je pre mňa skutočne vzrušujúce byť súčasťou tejto zmeny.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *