ASM Global Partners s Wicked Kitchen prinesú rastlinné menu do najväčšej svetovej siete miest konania

ASM Globallíder v oblasti manažmentu priestorov a živej zábavy, oznamuje viacročné partnerstvo s dodávateľom rastlinných potravín Zlá kuchyňa zvýšiť možnosti vegánskeho stravovania v celej svojej sieti arén, štadiónov, divadiel a kongresových centier.

„Vnímame to ako zásadnú zmenu hry pre potravinársky priemysel“

S týmto strategickým partnerstvom ASM hovorí, že je pripravená stať sa lídrom v oblasti udržateľnosti v rámci globálneho zábavného a kongresového priemyslu.

Partnerstvo zakladá Wicked Kitchen ako ASM’s „Preferovaný partner pre rastlinné potraviny“ a „Exkluzívny poskytovateľ rastlinných potravín“ v rámci všetkých stravovacích zariadení, apartmánov a koncesií spravovaných OCHUTNÁVAŤkulinárskej divízie spoločnosti. Vybrané položky menu budú zahŕňať rozmanitý výber predjedál, sendvičov, klobás, hamburgerov, pizze, cestovín, hlavných jedál a zmrzliny, všetko na 100% rastlinnej báze.

„Sme hrdí na to, že sme súčasťou riešenia pre veľké podniky ASM Global, aby sme splnili ich ciele v oblasti udržateľnosti a poskytovali rastlinné potraviny, ktoré oslovia každého,“ povedal Pete Speranza, generálny riaditeľ spoločnosti Wicked Kitchen. „Vďaka rôznorodosti produktov a poznatkov, ktoré Wicked Kitchen prináša, to vnímame ako zásadnú zmenu hry v odvetví stravovacích služieb.“

Wicked Plant-Based Options
© Wicked Kitchen

Počiatočné uvedenie na trh

Na úvodnom uvedení sa zúčastnia vybrané miesta so sídlom v USA, vrátane PayCom Areny, domova Oklahoma Thunder, Long Beach Convention Center v Kalifornii, Wintrust Arena a McCormick Place Convention Center, ktoré sa nachádzajú v McCormick Campus v Chicagu a ďalšie.

Predtým sa produkty Wicked Kitchen objavili na Toyota Arena v Ontáriu a Grécke divadlo v Los Angeles spravovaná spoločnosťou SAVOR. V októbri sa Wicked spojil s basketbalovým tímom Minnesota Timberwolves s cieľom otvoriť plne závodný koncesný stánok v Target Center v Minneapolise.

Rastlinný koncesný stojan Wicked Kitchen
© Wicked Kitchen

Posúvanie hraníc

„Sme nadšení, že môžeme spolupracovať s ASM Global a Savor, aby sme posunuli hranice tradičných obľúbených miest pre pestré rastlinné ponuky, ktoré sú dobré pre planétu a poskytujú chutné možnosti pre konzumentov mäsa aj vegánov,“ povedal Sarno. „Ako kulinárska značka nás mimoriadne teší, že môžeme spolupracovať s neuveriteľným kulinárskym tímom v SAVOR, ktorý uprednostňuje chuť a zážitok pre všetkých zákazníkov.“

Podľa Wicked ponúka najväčšiu rozmanitosť zo všetkých značiek rastlinných CPG v USA s portfóliom obsahujúcim viac ako 40 položiek vrátane inovatívnej zmrzliny na báze lupiny.

Wicked Kitchen Ice Cream
©Wicked Kitchen

“Rozmanité možnosti”

„Toto partnerstvo medzi ASM Global, SAVOR a Wicked Kitchen je neoddeliteľnou súčasťou záväzku ASM vytvárať najudržateľnejšie miesta na svete,“ povedal Shaun Beard, senior viceprezident SAVOR. „Naša ponuka rastlinných potravín sa okamžite rozšíri a našim hosťom poskytne rozmanitejší výber, čo má tiež pozitívny vplyv na našu planétu. Navyše, ponuka produktov Wicked Kitchen je vynikajúca a sme si istí, že všetci naši hostia, bez ohľadu na ich preferenciu jedla, budú priťahovaní k týmto položkám menu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *