Bada Bean Bada Boom! Pozrite si túto novú značku

Milujeme smiech v centrále TVR a nič nás tak rozosmieva ako vtipná značka. Vitajte…Bada Bean Bada Boom, mimoriadne úspešná spoločnosť s občerstvením, ktorá nedávno zmenila dizajn značky, ktorý teraz obsahuje svetlé farby a zábavné tvary a niektoré super roztomilé postavičky fazule.

Pochutiny z fazule Bada sú samozrejme na rastlinnej báze, ale sú tiež nabité bielkovinami, čo znamená, že sú skvelé na zahnanie hladu. Existuje deväť príchutí v zbierkeod Zesty Ranch po Sweet Sriracha, takže si určite nájde niečo pre každého.

Pozrite si ich Insta kliknutím na obrázok

Obrázky na Instagrame Bada Beana

“Jeden z Bada Bean’s Hlavnými hodnotami značky je urobiť z občerstvenia zábavu,“ povedal Michael Shoretz, generálny riaditeľ a zakladateľ Bada Bean. „Chceme, aby sa spotrebitelia usmievali od chvíle, keď uvidia našu tašku na policiach, až po posledné sústo. Sme si istí, že toto nové balenie dopĺňa zábavného ducha nášho občerstvenia vo vnútri.“

Bada Bean sa vyrába z jednoduchých ingrediencií, ktoré zákazníci milujú, vrátane fazule fava (fava fazule), dotyku slnečnicového oleja a korenín. Všetko je úplne vegánske, bez lepku a bez GMO – a každé balenie obsahuje 6 g bielkovín a 4 g vlákniny.

Ak sa chcete presvedčiť sami, produkty Bada Bean nájdete na svoju vlastnú webovú stránku, Amazona v rôznych obchodoch po celej krajine, vrátane Sprouts, Wegmans, Meijer, ShopRite, Hyvee a Aldi.

Chcete vyskúšať nejaké ďalšie skvelé vegánske pochutiny na trhu? Milujeme tieto mrazené pochutiny NadaMoo.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *