Bel Canada uvádza na trh závod Babybel v Kanade, pretože sa zameriava na 50 % portfólio bez mlieka

Skupina Bel Canada oznamuje, že tento týždeň spustila Babybel Plant-Based do kanadských maloobchodných predajní. Debut je bezmliečna verzia slávneho syra na rýchle občerstvenie spoločnosti Bel, ktorý je súčasťou stratégie spoločnosti Bel stať sa globálnym lídrom v oblasti alternatív syra a do roku 2030 vyrábať polovicu svojej ponuky na rastlinnej báze.

“Poslaním skupiny Bel je ponúkať zdravé a zodpovedné jedlo pre všetkých”

Babybel Plant-Based, ktorý bol uvedený na trh v USA a Spojenom kráľovstve začiatkom tohto roka, je vyrobený tak, aby vyzeral a chutil ako obľúbené syrové kolieska Mini Babybel od spoločnosti. Syry potiahnuté zeleným voskom, vyrobené z kokosového oleja, ponúkajú príchuť mozzarelly a zároveň sú zdrojom vápnika bez laktózy a B12. Spoločnosť uvádza, že Babybel Plant-Based sa pripája k jej ďalším bezmliečnym ponukám, Nurishh a Boursin, už v kanadskom maloobchode.

„Vždy sme pozorní k potrebám a očakávaniam spotrebiteľov,“ povedala Marie–Ève Robert, viceprezidentka marketingu, Bel Canada Group. Toto je jadrom našej inovačnej stratégie. S ohľadom na túto skutočnosť pokračujeme v našej udržateľnej stratégii uvedením Babybel Plant-Based, bezmliečneho, certifikovaného rastlinného produktu bez GMO. Naším cieľom je ponúknuť rovnaký jedinečný zážitok, aký poznáme z Babybel, ale v rastlinnej verzii.“

Bezmliečne výrobky Bel Brands USA
©Bel Brands USA

Vedenie kategórie

Bel Canada aktívne diverzifikuje svoje portfólio, aby zahŕňalo viac produktov na rastlinnej báze. Berúc na vedomie, že 52 % Kanaďanov teraz jedáva rastlinné potraviny alebo sa pokúšajú pridať viac rastlinných potravín do svojej stravy, Bel Group tvrdí, že sa snaží viesť stále sa rodiacu kategóriu syrov bez mliečnych výrobkov vývojom lepších produktov, ktoré uspokoja očakávania chuti. .

V júli materská spoločnosť Bel Group oznámila strategické partnerstvo s fermentačným startupom Superbrewed Food s cieľom vyvinúť rad syrov, mliečnych aj rastlinných, s použitím postbiotického kultivovaného proteínu Superbrewed.

Bel Canada si uvedomuje, akú úlohu zohrávajú potravinové systémy pri udržateľnosti a zmene klímy, a preto má v úmysle vyvážiť svoje portfólio tak, aby do roku 2030 zahŕňalo 50 % mliečnych a 50 % ovocných a rastlinných produktov.

Rastlinný syr Babybel
©Bel Brands USA

Doplnenie mliečnych výrobkov

„Poslaním Bel Group je ponúkať zdravé a zodpovedné jedlo pre všetkých,“ hovorí Cristine Laforest, generálna riaditeľka Bel Canada Group. „S vedomím, že produkty na rastlinnej báze sú súčasťou riešenia rastúcich environmentálnych výziev, musíme prispôsobiť náš prístup k výžive. Skupina Bel má preto poslanie ponúkať do roku 2030 vyváženejší sortiment produktov s 50 % mliečnych výrobkov a 50 % ovocím a rastlinnými produktmi.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *