Bellwether rozširuje svoj dosah na elektrické praženie o hub a platformy na požiadanie Denné správy o káve od časopisu Roast Magazine

221101_Bellwether Hub_3197_Final_0002-Upraviť kópiu

Bellwether Hub so štyrmi jednotkami, v ktorom môže jedno rozhranie ovládať pečenie zahŕňajúce viacero strojov. Foto s láskavým dovolením Bellwether.

Elektrický kávovar na pečenie kávy Bellwether Coffee predstavila dva hlavné nové produkty, vrátane online trhoviska s praženou kávou pre malé podniky a softvérovo podporovanej platformy na praženie vo veľkom meradle.

Oba produkty pokračujú v agresívnom tlaku startupu California Bay Area proti tradičným prekážkam komerčného praženia, akými sú školenia, skúsenosti alebo teoretické znalosti.

Každé z nových riešení zameraných na business-to-business sa spolieha na vlastný softvér na praženie a automatizáciu praženia spoločnosti Bellwether, zatiaľ čo ekosystém Bellwether zahŕňa aj získavanie zelenej kávy a riadenie zásob.

Bellwether Hub

Rozsiahlejší roztok na praženie, tzv Bellwether Hubumožňuje používateľom prevádzkovať viacero zariadení Bellwether naraz, aby sa splnili potreby s vyšším objemom.

Každá pražiareň veľkosti približne domácej chladničky v rámci Hubu je riadená jediným rozhraním Bellwether, ktoré operátorom umožňuje pražiť rôzne kávy súčasne alebo zväčšovať praženie jednotlivých káv.

Podľa Bellwethera by Hub Bellwethers so štyrmi jednotkami umožnil jednému zamestnancovi bez predchádzajúceho školenia vyprodukovať približne 2 500 libier kávy za pracovný týždeň, s približne 2 minútami práce na praženie, plus rutinná údržba, ako je každodenné vysávanie pliev.

Prvý štvorčlenný Hub elektrických pecí Bellwether bez vetrania sa v súčasnosti nachádza v sídle spoločnosti v Berkeley.

Bellwether On-Demand

So zameraním na malé podniky s kávou a poskytovateľov kancelárskej kávy, Bellwether On-Demand je nový online trh s praženými kávami, ktoré pochádzajú z centra Bellwether (pozri vyššie) alebo zúčastnených podnikov v okolí s pražiarňami Bellwether.

Služba bola spustená registračným formulárom pre veľkoobchodné dopyty a priamym online predajom pre kancelárskych zákazníkov. Podľa Bellwethera veľkoobchodná možnosť umožní prispôsobené kávové zmesi.

Platforma v súčasnosti zahŕňa šesť ponúk kávy s jedným pôvodom a tri vlastné zmesi Bellwether s 5-librovými vreckami za cenu od 11 do 13 dolárov za libru, pred odoslaním. Kupujúci si môžu vybrať jednu zo štyroch úrovní praženia (svetlá, stredná, stredne tmavá alebo tmavá).

Spoločnosť uviedla, že jej služba praženia na požiadanie sa v súčasnosti vykonáva v Berkeley Hub a prostredníctvom „početných“ zákazníckych miest Bellwether.

Bellwether uzavrel externé financovanie v hodnote najmenej 50 miliónov dolárov od roku 2019, v tom istom roku začali na trh vstupovať jej prvé komerčne dostupné stroje. Spoločnosť začiatkom tohto roka uviedla na trh druhú generáciu svojho inovatívneho pražiaceho systému.


Má vaša firma s kávou novinky, o ktoré sa môžete podeliť? Dajte vedieť redaktorom DCN tu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *