Berkeley’s Historic Claremont Club and Spa

S úžasným klubom a bazénom, vynikajúcimi možnosťami stravovania a nachádza sa v krásnom Berkeley v Kalifornii, Claremont Club and Spa by mal byť na prvom mieste vášho zoznamu miest na ďalšiu dovolenku.

Klub a kúpele Claremont.

Keď sa svet opäť otvoril, bol som taký nadšený, že som dostal príležitosť opäť cestovať a navštíviť to úžasné Klub a kúpele Claremont od Fairmont Hotels. Tento hotel sa nachádza na východnej strane zálivu San Francisco Bay v Berkeley v Kalifornii a ponúka nielen úžasný výhľad na more, ale aj neuveriteľný klubový a kulinársky zážitok.

O Claremont Club and Spa

IMG 0550 v mierke

Úprimne povedané, jednou z najlepších častí pobytu v Claremonte bolo poznať históriu toho, ako dlho už stojí. Claremont Club and Spa prvýkrát otvoril svoje brány hosťom už v roku 1915, takže pobyt v hoteli, ktorý má viac ako 100 rokov, bol naozaj výnimočný!

Hotelová izba v klube a kúpeľoch Claremont Upravené

Napriek veku budovy sú izby pre hostí luxusné a moderné a vytvárajú dokonalé spojenie medzi modernosťou a históriou budovy. Moja izba zahŕňala fenomenálny výhľad na panorámu San Francisca spolu s neuveriteľne pohodlnou posteľou, ktorú som mal celú pre seba!

Tenisové kurty v klube a kúpeľoch Claremont.

Skutočným vrcholom Claremontu je ich klub. Všetci hostia majú neobmedzený prístup k aktivitám ponúkaným v klube a ponúkajú tenis, plávanie, fitness kurzy, aktivity pre deti, ako aj pešiu turistiku v okolí. Osobne som vo fitness centre trávil čas dobrým cvičením, napríklad na jednej z ich hodín jogy, po ktorej nasledoval čas v suchej saune alebo parnej miestnosti.

Bazén v Claremont Upravené

Samozrejme, že bazén bol príjemný nielen na plávanie, ale aj na relaxáciu a nasávanie toho slávneho kalifornského slnka!

Miestne stravovanie

Raňajky a klub a kúpele Claremont Upravené

Nikoho asi neprekvapí, že veľkú časť cestovania tvorí pre mňa jedlo. Rozhodol som sa večerať vo svojej izbe na raňajky v The Claremont a nebol som ani zďaleka sklamaný lahodnou nátierkou, ktorú dodali. Samozrejme, ak nie je váš štýl stolovania na izbe, cez víkendy ponúkajú skvelé neskoré raňajky Limewood bar a reštaurácia. Alebo by ste mohli navštíviť Ustanovenia East Baypre viac kaviarenského kulinárskeho zážitku.

LEE 0102

Väčšinu jedál som si užil v bare a reštaurácii Limewood na pozemku a bol som ohromený lahodnou ponukou morských plodov. Menu sa mení podľa ročného obdobia, aby sa zabezpečilo, že sa použijú len tie najčerstvejšie, ručne vyberané suroviny. Naozaj som si užil celú rybu aj ich vyprážané kurča!

Vonkajšie stolovanie v klube Claremont ands pa Upravené

Moja obľúbená časť stravovania v Limewood? Vonkajšie výhľady. Vychutnanie si osviežujúceho kokteilu pri pozorovaní západu slnka nad zálivom bolo stelesnením relaxu.

Liz v klube a kúpeľoch Claremont Upravené

Môj pobyt v Klub a kúpele Claremont bola dokonalá rovnováha relaxu s wellness a rekreáciou. Či už si chcete oddýchnuť na víkend alebo na celý týždeň, nájdete relax a aktivitu, ktorú hľadáte.

Zverejnenie: Klub a kúpele Claremont hostil moje ubytovanie a jedlo počas môjho pobytu, ale všetky názory sú moje vlastné.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *