Beyond Burger prichádza do viac ako 1 600 predajní REWE po celom Nemecku – vegconóm

Beyond Meat expanduje v nemeckom maloobchode: od tohto mesiaca bude slávny Beyond Burger dostupný vo viac ako 1 600 ďalších predajniach REWE po celom Nemecku.

S 3 700 predajňami a obratom 26,7 miliardy eur, REWE Markt GmbH je jednou z popredných spoločností v nemeckom maloobchode s potravinami. Maloobchodník sa stále viac zameriava na rastlinné produkty a tento september oznámil nový vegánsky pult v niekoľkých svojich obchodoch.

„V Beyond Meat neúnavne pracujeme na tom, aby sme sprístupnili naše lahodné mäsové výrobky na rastlinnej báze každému,“ hovorí Jaap Veth, Sales Manager Retail DACH v Beyond Meat. „Polovica Nemcov teraz jedáva menej živočíšneho mäsa ako pred piatimi rokmi; každý piaty teraz konzumuje rastlinné mäso aspoň raz týždenne. Sme veľmi hrdí, že môžeme priniesť náš obľúbený Beyond Burger do viacerých supermarketov REWE. Ľudia v celom Nemecku tak môžu využívať výhody rastlinného mäsa a naďalej jedávať to, čo milujú.“

Beyond Meat je k dispozícii u veľkých predajcov po celom Nemecku, väčšinou v mrazenej sekcii. Aktuálne portfólio produktov zahŕňa obľúbené Beyond Burger®, Beyond Meatballs®, Beyond Sausage® a Beyond Mince®. Všetky produkty sú vyrobené z rastlinných surovín a neobsahujú cholesterol, sóju ani lepok.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *