Beyond Meat Trials Nový steak, popcorn kura a nugety vo vybraných amerických obchodoch

Beyond Meat Zdá sa, že (NASDAQ: BYND) testuje niekoľko nových produktov, vrátane svojho vysoko propagovaného rastlinného steaku, v obmedzenom množstve. Jewel Osco obchody na stredozápade USA.

„Sme nadšení, že sa čoskoro podelíme o ďalšie podrobnosti o našom krájanom steaku a veríme, že spotrebitelia budú veľmi ohromení.“

Beyond Steak, Popcorn Chicken a Chicken Nuggets sú teraz uvedené na webovej stránke Jewel Osco a nakupujúci uverejňujú pozorovania produktov na sociálnych sieťach. Beyond Steak Seared Tips dostupné v mrazenej uličke sú vyrobené zo základu z pšeničného lepku a fava fazule s 21 g bielkovín, podľa balenia. Každý 10 oz balík sa na webovej stránke Jewel Osco predáva za 7,99 USD, hoci v čase písania bol produkt uvedený v predaji za 5,35 USD.

The Beyond Popcorn Chicken and Nuggets sú tiež vyrobené zo základu z lepku a fazule fava a je o nich opísané, že majú o 50 % menej nasýtených tukov ako popredná značka tradičných kuracích nugetiek. Každá porcia ponúka 14 gramov bielkovín a oba produkty sa predávajú za 5,99 USD.

Beyond Popcorn Chicken
©Beyond Meat

Prvý výrobok v celku

Objavenie Beyond Steak prichádza niekoľko mesiacov po prvom výkonnom riaditeľovi Beyond Ethanovi Brownovi odhalené to na Wall Street Journal Global Food Forum – v tom čase Brown nazval steak „jedným z našich najlepších produktov k dnešnému dňu“. Beyond Steak predstavuje významný pokrok v produktovom sortimente spoločnosti, ktorý bol doteraz obmedzený na hamburgery, mäsové guľky, kuracie jemné a iné mleté ​​produkty.

Minulý mesiac Taco Bell oznámila, že začne testovať ďalší steakový produkt – Beyond Carne Asada Steak – ktorý vyvinula v spolupráci s Beyond Meat na 50 miestach v Ohiu.

Beyond Carne Asada Vegan Steak
© Taco Bell

“Neúnavná inovácia”

„Náš záväzok k rýchlej a neúnavnej inovácii znamená, že neustále pracujeme na tom, aby sme uviedli na trh najlepšie rastlinné mäsové výrobky na svete, aby sme zvýšili dostupnosť lahodných, výživných a udržateľných rastlinných bielkovín,“ zástupca spoločnosti Beyond Meat povedal VegNews.„Sme nadšení, že sa čoskoro podelíme o ďalšie podrobnosti o našom krájanom steaku a veríme, že spotrebitelia budú veľmi ohromení skvelou chuťou a všestrannosťou produktu.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *