Buničina Brendana Braziera spolupracuje so spoločnosťou EVERY Co. na „prvom svete“ tvrdej šťavy obohatenej o proteíny – vegkonóm

Funkčná značka nápojov Kultúra buničinyspoluzakladateľa bývalého vytrvalostného atléta Brendana Braziera, spojila svoje sily s KAŽDÁ spol. uvádza na trh to, čo tvrdí, vôbec prvý tvrdý džús s obsahom bielkovín.

Tento „hyperfunkčný“ nápoj s názvom BUILD obsahuje probiotiká, adaptogény, super ovocie a superpotraviny spolu s 5 g KAŽDÉHO proteínu. Obsahuje 4,9% prirodzene sa vyskytujúceho alkoholu a je bez cukru.

KAŽDÝ proteín

Vývoj KAŽDÉHO proteínu trval sedem rokov výskumu a vývoja a hovorí sa, že je „takmer neviditeľný“, s neutrálnou chuťou a dobrou rozpustnosťou. Predtým známy ako ClearEgg je identický s proteínom nachádzajúcim sa vo vaječnom bielku. Uvedenie Pulp Culture znamená prvý vstup KAŽDÉHO do segmentu alkoholických nápojov.

© The EVERY Co.

KAŽDÝ Proteín je jedným z troch produktov, ktoré spoločnosť teraz ponúka. Ďalšími sú EggWhite – prírodná náhrada vaječného bielka – a pepsín bez obsahu zvierat. V decembri minulého roka spoločnosť dokončila kolo financovania s nadmerným úpisom 175 miliónov dolárov, ktoré uviedla, že použije na rozšírenie výroby a rozšírenie na nové potravinárske aplikácie.

„S naším rastúcim portfóliom proteínov bez živočíšneho pôvodu sme preukázali všestrannosť v celom rade aplikácií vrátane šťavy lisovanej za studena, pečiva, ako sú makaróny, a teraz prvý tvrdý džús na svete s podporou bielkovín,“ povedal Arturo Elizondo, CEO. a spoluzakladateľ KAŽDÉHO. „Toto uvedenie na trh ďalej dokazuje schopnosť KAŽDÉHO proteínu odomknúť inovácie, ktoré doteraz nikto nevidel ani neochutnal. Je vzrušujúce pokračovať v odhaľovaní nových kategórií pre značky potravín a nápojov, ktoré prinášajú to najlepšie, čo dnešní spotrebitelia chcú.“

Nový nápoj je teraz k dispozícii v USA prostredníctvom webovej stránky Pulp Culture a čoskoro bude nasledovať uvedenie na trh v maloobchode.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *