Califia Farms rozširuje líniu rastlinných smotanových krémov o ťažký bič bez obsahu mlieka

Priekopník rastlinného mlieka Kalifornské farmy oznamuje pridanie Heavy Whip, individuálna výmena za hustú smotanu na šľahanie, do svojho rastlinného radu.

„Videli sme príležitosť vytvoriť rastlinnú zámenu za mliečnu smotanu na šľahanie bez kompromisov v oblasti chuti a funkčnosti“

Ideálny na šľahanie, pečenie a varenie, Heavy Whip je viacúčelová prísada, ktorá umožňuje spotrebiteľom prispôsobiť si akýkoľvek recept vyžadujúci tradičnú hustú smotanu – od polievky a šalátových dresingov až po šľahané polevy a dezerty.

Neochutený, nesladený Heavy Whip je dostupný v 16,9 oz chladených kartónoch, neobsahuje lepok a je vyrobený na báze kokosového oleja. Každá škatuľa sa predáva za odporúčaných 4,89 USD a rovnako ako u všetkých produktov Califia je bič kóšer a bez GMO.

Nová kuchárska kniha

Na oslavu uvedenia na trh a zvýraznenie rozmanitosti celého produktového portfólia Califia spoločnosť uzavrela partnerstvo so šéfkuchárkou celebrít Carlou Hallovou na vydaní novej digitálnej kuchárky: „Komfortná kuchyňa: Kolekcia receptov bez obsahu mlieka a rastlín.“ Kuchárka obsahuje 16 receptov, ktoré znovu objavujú klasické pohodlné jedlá s výberom rastlinných mliek, kávy a smotany Califia.

“Som nadšená, že môžem predstaviť túto novú kolekciu receptov s Califia Farms,” ​​povedala Carla Hall. „Milujem varenie a pečenie s ich výrobkami a ich nový Heavy Whip bez mliečnych výrobkov je pre kuchárov prelomový! Ide o ideálnu individuálnu zámenu, ktorá robí tie najkrémovejšie polievky bez mliečnych výrobkov a funguje rovnako dobre ako 100% rastlinná poleva na dezerty a ako prísada do mnohých ďalších receptov. Pri vytváraní týchto lahodných, pohodlných receptov na jedlo som si užil toľko zábavy a nemôžem sa dočkať, kým ich vyskúšajú všetci!“

Califia Kuchárka bez mlieka
© California Farms

“Chutné a všestranné”

„Califia je nadšená, že môže spolupracovať s Carlou Hall na tejto kolekcii receptov, ktorá pomáha ukázať, aké chutné a všestranné môžu byť naše produkty, vrátane nášho najnovšieho kulinárskeho produktu, Heavy Whip,“ povedala Suzanne Ginestro, marketingová riaditeľka Califia Farms.

Pokračovala: „V Califii sme nadšení z oslavy neodolateľnej dobroty rastlín a videli sme príležitosť vytvoriť rastlinnú zámenu za mliečnu smotanu na šľahanie bez kompromisov v oblasti chuti a funkčnosti. Heavy Whip umožňuje, aby ingrediencie akéhokoľvek receptu vynikli a spotrebiteľom uľahčuje experimentovanie s rastlinnými možnosťami ako kedykoľvek predtým.“

Heavy Whip je teraz k dispozícii u Whole Foods, Sprouts a ďalších amerických maloobchodníkov po celej krajine.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *