Celoživotná vďačnosť, dôslednosť a skvelá 100 % káva Kona

Tom Greenwell ocenený cenou za celoživotné dielo

Generálny riaditeľ Greenwell Farms Tom Greenwell a jeho kolega, priekopník kávy David Gridley boli ocenení cenou za celoživotné dielo na 27. výročnej konferencii The Hawaii Coffee Association od Kaiali’i Kahele a Snemovne reprezentantov USA.

“Ste životne dôležitý pre ekonomiku Havaja.” Ste životne dôležitý pre zachovanie a ochranu našej vidieckej havajskej krajiny. Ste významnou súčasťou mozaiky, vďaka ktorej je Havaj taký výnimočný. Vytvorili ste päťhviezdičkovú značku havajskej kávy a pôvab, ktorý privádza ľudí z celého sveta na Havaj a sem do Kony,“ povedal Kaiali’i Kahele, keď odovzdával cenu Tomovi.

Tom Greenwell ocenený cenou za celoživotné dielo

Na podujatí boli ocenení kávoví priekopníci súčasnosti i minulosti, vrátane Tomovho prastarého otca Henryho Nicholasa Greenwella, ktorého káva Kona bola ocenená na Svetovej výstave vo Viedni v roku 1873. „Aby ste vedeli, kam chcete ísť, je dôležité vedieť, odkiaľ pochádzate a poznať históriu kávy Kona a toho, kto bol pred nami,“ povedal Kaiali’i Kahele, keď spoznal rané havajské sektory, ktoré položili základ. pre kávový priemysel dnes – od prvých sadeníc na Oahu v roku 1813 až po pestovanie kávy ako zdroja ekonomiky a tie, ktoré sa stali chrbticou kávového priemyslu Kona v polovici 30. rokov 20. storočia.

Ďakujeme našim oddaným zákazníkom Greenwell Farms, že si kúpili našu 100% kávu Kona, priviedli svojich blízkych na návštevu našej farmy a pomohli nám pokračovať v tomto dedičstve našej rodiny Greenwell a havajskej kávovej komunity.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *