Čo o vás prezradí vaša objednávka kávy

Káva Kona, najlepšia zrnková káva Kona, najlepšia káva Kona Havaj, havajská káva, zrnková káva Kona, káva Geisha, zrnková káva Geisha, zrnková káva Panama Geisha, káva gesha

Niektorí by povedali, že viazanie osobnostných čŕt na preferencie kávy je formou rozhadzovania. Čo môže byť technicky pravda, ale môže to byť aj celkom zaujímavé…a veľa zábavy!

Samozrejme, druh kávy, ktorú pijete, hovorí veľa o tom, ako vážne beriete svoju javu. Ak vám vyhovujú len tie najlepšie kávové zrná Kona, ste jednoznačne veľmi sofistikovaný milovník kávy. Ak dokážete rozlíšiť svoju havajskú kávu od kávových zŕn Panamskej gejše (aka Geša káva) pri pričuchnutí, ste súčasťou elity.

Ale či už pijete najlepšiu kávu Kona, ktorú Havaj produkuje, alebo sa rozhodnete pre niečo trochu všeobecnejšie, váš preferovaný recept (zrejme) o vás veľa hovorí.

Pozrite sa na nasledujúce a zistite, či niečo z toho zvoní – u vás aj u tých, s ktorými radi pijete kávu:

(Stručné vylúčenie zodpovednosti – osobne nehovoríme, že súhlasíme alebo nesúhlasíme s niektorou z týchto asociácií!)

Cappuccino

Po prvé, ľudia so záľubou v penovom cappuccine sú vraj prirodzene citliví a optimistickí jedinci. Sú tiež najspoločenskejšími pijanmi kávy a užijú si nič iné ako relax s rodinou a priateľmi. Pre týchto ľudí je sociálny aspekt celej veci rovnako dôležitý ako samotná káva.

Instantná káva

Ak máte radi instantnú kávu, s najväčšou pravdepodobnosťou ste zaneprázdnený multitasker, ktorý berie produktivitu vážne. Pravdepodobne máte málo času a viete, že so správnym produktom si stále môžete vychutnať šálku dobrej kávy bez problémov. Sú to obyčajní ľudia, ktorým ide o to, aby veci boli jednoduché.

Laté

Ľudia, ktorí milujú dobré latte, sú skôr o bezstarostnej stránke života, kde je často jedinou prioritou sledovať čas lietajúci bez starostí. Je čas a miesto, kde brať život vážne, ale je to tak nie keď sa usadíte do pohodlného kresla s vaším obľúbeným mliečnym nápojom. O pijanoch latte sa tiež hovorí, že sú prirodzene milí, starostliví a empatickí jedinci.

Čierna káva

Puristi zo skupiny, ľudia, ktorí odmietajú piť čokoľvek iné ako čiernu kávu, sú priamočiari (ak nie niekedy možno trochu tvrdohlaví). Sú to pragmatickí a otvorene hovoriaci jednotlivci a sú to presne tie typy ľudí, na ktorých sa môžete v krízovej situácii spoľahnúť.

Espresso

Legenda hovorí, že chuť na klasické espresso svedčí o elegancii a sofistikovanosti spolu s pomerne nabitým programom, ktorý neponúka čas na dlhšie nápoje. Výnimkou sú tí, ktorí celé hodiny sedia pred kaviarňami a popíjajú jedno malé espresso, pre ktorých je čas často cudzí pojem.

Ľadová káva

Nakoniec to má tendenciu byť mladší a živší dav, ktorý robí vzdušnú čiaru pre ľadovú kávu. To platí dvojnásobne, pokiaľ ide o ultra-krémové zmesi plné sušienok, ktoré sú skôr podobné dezertom ako káve v bežnom slova zmysle. Ak je to vaša vec, s najväčšou pravdepodobnosťou ste mladý alebo mladý v srdci!

Teraz si môžete objednať čerstvo praženú špeciálnu kávu, ako je lahodná káva Geisha a káva Kona z internetového obchodu Hayman. Sú dostupné v rôznych veľkostiach, od 100 g (3,5 oz) po 680 g (24 oz) škatuľky. Môžete si tiež vybrať rôzne formáty vrátane zelených kávových zŕn, praženej celozrnnej kávy, najlepšej mletej kávy, kávových kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso* a kávových kapsúl kompatibilných s kávovarom Keurig K Cup** – kliknite tu objednať teraz, ponúkame dopravu zadarmo do celého sveta!

* Nespresso® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Société des Produits Nestlé SA, ktorá nesúvisí s Hayman ®. Naše kapsuly na espresso nie sú vytvorené ani predávané spoločnosťou Nespresso®.

** Keurig a K-Cup sú registrované ochranné známky spoločnosti Keurig Green Mountain, Inc. nesúvisiace s Hayman®. Naše tobolky nie sú vytvorené ani predávané spoločnosťou Keurig®Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *