Coffee Holding Company uzavrela zmluvu o zlúčení s logistickou spoločnosťou DeltaDaily Coffee News od Roast Magazine

Coffee Holding Company-1

Staten Island so sídlom v New Yorku Coffee Holding Company (CHC) uzavrela s komoditným a logistickým holdingom definitívnu zmluvu o fúzii a podiele Delta Corp Holdings (LinkedIn).

Očakáva sa, že po fúzii sa Coffee Holding Company a Delta Corp stanú dcérskymi spoločnosťami novovytvorenej holdingovej spoločnosti fungujúcej podľa zákonov Kajmanských ostrovov s názvom Pubco. Zlúčené spoločnosti budú mať odhadovanú kombinovanú hodnotu podniku 655 miliónov dolárov, podľa oznámenia oboch strán minulý týždeň.

Spoločnosť Coffee Holding Company, ktorú založila rodina Gordonovcov v New Yorku a ktorá začala verejne obchodovať v roku 2005, mala celkové aktíva približne 29,9 milióna USD, pričom hotovostné aktíva predstavovali približne 1,43 milióna USD. posledná štvrťročná finančná správa.

kaviareň-jarmok-1

Coffee Holding Co. získala v roku 2018 Wisconsinskú Steep N’ Brew a jej značku Café Fair. Fotografia Daily Coffee News od Nicka Browna.

Kávová spoločnosť sa zaoberá dovozom a predajom špeciálnej a konvenčnej zelenej kávy a zároveň udržiava množstvo spoločností na praženie kávy a dcérskych značiek, ako sú Harmony Bay, Cafe Caribe, Cafe Supremo, Steep N Brew, Café Fair a ďalšie. CHC tiež vlastní sídlo vo Washingtone ospalý spoločnosť na výrobu strojov na praženie kávy.

Zlúčené strany očakávajú, že transakcia bude dokončená v prvom štvrťroku 2023, kedy bude zlúčená spoločnosť Pubco obchodovať na burze Nasdaq pod symbolom DLOG. Súčasní akcionári Delty by sa stali väčšinovými akcionármi novej spoločnosti.


Má vaša firma s kávou novinky, o ktoré sa môžete podeliť? Dajte vedieť redaktorom DCN tu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *