Ak máte radi klasickú kombináciu čokolády a arašidového masla, tieto Čokoládové sušienky plnené arašidovým maslom sú priamo vo vašej uličke! Žuvacie čokoládové drahokamy plnené sladkým prekvapením z arašidového masla!

Títo Čokoládové sušienky s arašidovým maslom sú zábavnou pochúťkou pre milovníkov Reesesových vo vašom živote.

Biela miska so 4 čokoládovými sušienkami plnenými arašidovým maslom

Prečo musíte urobiť tieto čokoládové sušienky s arašidovým maslom

 • Najprv som urobil tieto čokoládové sušienky plnené arašidovým maslom keď bola Katie malá skautka a bola v nebi so svojím prvým kúskom. Mali sme stretnutie u nás doma a koláčiky museli byť na jedálnom lístku. Koniec koncov, boli to výnimoční posúvači koláčikov. Ak ste fanúšikom Tagalongs alebo Do Si Dos, tieto koláčiky si zamilujete.
 • Kto nemá rád prekvapenia? A to je to, čo dostanete, keď zahryznete do jedného z týchto čokoládových koláčikov!

často kladené otázky

Čo sú vyplnené cookies?

Plnené alebo plnené sušienky sú, keď je cesto buď obalené okolo plnky, vyrobené do košíčkov a naplnené, alebo najskôr upečené a potom plnené ako sušienky Oreo alebo Linzer.

Ako plníte koláčiky?

Tieto sušienky som naplnil dvoma rôznymi spôsobmi. Prvýkrát som urobila dva ploché kotúče cesta a uzatvorila som ich okolo lyžice plnky. S touto dávkou som urobila jeden kotúč a preložila som ho cez plnku, dobre utesnila a potom zrolovala do gule.

Ako dosiahnem, aby moje sušienky vyzerali ako pekáreň?

Ak chcete pripraviť profesionálne vyzerajúce sušienky, uistite sa, že guľôčky cesta sú veľmi okrúhle, keď ich položíte na plech.

Podržte nejaké čokoládové lupienky, orechy alebo cukríky, ktoré sú v sušienkach, aby ste ich mohli ozdobiť, keď sú teplé a čerstvé z rúry.

Kým sú sušienky ešte horúce vytiahnuté z rúry, pomocou špachtle ich opatrne vyklepte do pekných koliesok, ak ich treba prerobiť.

Plnené sušienky z arašidového masla na štvorcovom bielom tanieri.

Tipy na výrobu sušienok Reeses z arašidového masla

Tento recept som našla na Webová stránka Marthy Stewart Pred mnohými rokmi. Keďže dve z mojich 3 detí sú Reeseovi fanatici, kombinácia čokolády a arašidového masla tu vždy vyhráva. Väčšinu z nich som poslal domov s mojím najstarším… a jeho spolubývajúci a ich ďalšie významné osoby ho požiadali, aby priniesol viac koláčikov, keď sa u nás zastavil neskôr v týždni. A Katie mala po prvom súste na tvári veľký úsmev a povedala svojmu veľkému bratovi, že chutia rovnako ako poháre s arašidovým maslom. A ona je tá, ktorá zvyčajne šúcha akýkoľvek čokoládový koláčik, takže toto považujem za víťazstvo!

 • PRO-Tip: Cesto na sušienky aj náplň nezabudnite vychladiť. Upečené sušienky si tak udržia svoj tvar a nebudú sa piecť ploché.
 • Keďže tieto sušienky sú vyrobené z holandského kakaového prášku, používajú prášok do pečiva aj sódu bikarbónu. Je to spôsobené chemickým zložením kakaového prášku.
 • Pred začatím prípravy týchto koláčikov sa uistite, že váš prášok do pečiva nevypršal. Jeho platnosť často vyprší skôr, ako ho všetko použijete, pretože sa nevyužíva v takej miere ako sóda bikarbóna.
 • PRO-Tip: Otestujte svoj prášok do pečiva vložením lyžice do horúcej vody. Ak je čerstvá, mala by silne bublať. Ak nie, zahoďte to a kúpte si novú plechovku.
 • Ak je pre vás plnenie koláčikov novinkou, možno budete chcieť upiecť testovací koláčik, aby ste sa uistili, že ich nepreplníte. Ak plnka počas pečenia vyteká, skúste použiť o niečo menej alebo čokoládové cesto vyklepať trochu redšie.
 • Všimnite si, že ak po zvinutí cesta do guľôčok uvidíte niektorú z náplní, tie vytečú.
 • Použil som arašidové maslo Jif. Nepoužívajte prírodné arašidové maslo, pretože konzistencia je príliš riedka.
Štvorcový biely tanier s 2 čokoládovými sušienkami s arašidovým maslom, jeden prelomený na polovicu

Ingrediencie

Súbory cookie:

 • 2 šálky múky

 • 1/2 šálky holandského spracovaného kakaového prášku

 • 1/2 lyžičky prášku do pečiva

 • 1/2 lyžičky sódy bikarbóny

 • 1/4 lyžičky soli

 • 8 lyžíc (1 tyčinka) masla

 • 1/2 šálky skrátenia

 • 1/2 šálky kryštálového cukru (plus viac na rolovanie guľôčok z cesta)

 • 1 šálka hnedého cukru, pevne zabalená

 • 2 vajcia

 • 1 lyžička vanilky

 • 1 šálka polosladkých čokoládových lupienkov (polovicu si odložte na ozdobenie sušienok, keď vyjdú z rúry)

Plnenie:

 • 1/2 šálky arašidového masla

 • 1/2-3/4 šálky práškového cukru

 • 1/2 lyžičky vanilky

Inštrukcie

 1. Zmiešajte múku, kakaový prášok, prášok do pečiva, sódu bikarbónu a soľ Odložte.
 2. V stojanovom mixéri vybavenom lopatkovým nástavcom šľaháme niekoľko minút maslo, tuk, cukor a hnedý cukor, kým nebudú svetlé a nadýchané.
 3. Pridajte vajcia, jedno po druhom, miešajte, kým sa nezačlenia. Pridajte vanilku, potom postupne pridávajte suché prísady a miešajte pri nízkej rýchlosti, kým sa dobre nespoja.
 4. Ručne vmiešame polovicu čokoládových lupienkov.
 5. Misku prikryte plastovou fóliou a nechajte vychladnúť, kým nebude pevná, asi 1 hodinu.
 6. Predhrejte rúru na 350º. Plechy vystelieme papierom na pečenie.
 7. V malej miske vymiešame arašidové maslo a práškový cukor (ochutnajte sladkosť, či chcete celé množstvo). Nechajte hodinu vychladnúť, aby stuhla.
 8. Cesto vyklopte navŕšením polievkových lyžíc asi 2 palce od seba. Použila som strednú naberačku na sušienky.
 9. Použite pätu ruky a stlačte cesto, aby ste vytvorili plochý kotúč.
 10. Každé kolo cesta navrchu vycentrujte asi lyžičkou plnky z arašidového masla.
 11. Prstami zatlačte nadol po obvode cesta, aby ste vytvorili väčší okraj.
 12. Preložte každé kolo cesta na polovicu, okraje utesnite a potom zviňte do gule.
 13. Vyvaľkajte v cukre a položte na plech vystlaný papierom na pečenie.
 14. Pečieme do tuha, asi 12-14 minút. Opatrne stlačte niekoľko čokoládových kúskov na povrch sušienok na ozdobu.
 15. Ochlaďte na plechoch na pečenie 5 minút, potom sušienky presuňte na mriežky, aby ste dokončili chladenie.

Poznámky

Celkový čas nezahŕňa časy chladenia a chladenia.

Nepoužívajte bežné kakaové. V uličke na pečenie hľadajte holandské spracované kakao.

Odporúčané produkty

Ako člen spoločnosti Amazon a člen iných pridružených programov zarábam z kvalifikovaných nákupov.

Výživové informácie:

Výnos:

16

Veľkosť porcie:

1 koláčik

Množstvo na porciu:

Kalórie: 313Celkový tuk: 15 gNasýtený tuk: 6 gTransmastné kyseliny: 0 gNenasýtené tuky: 8 gCholesterol: 27 mgsodík: 107 mgSacharidy: 43 gVláknina: 2 gcukor: 27 gProteín: 5 g

Thatskinnychickcanbake.com občas ponúka nutričné ​​informácie pre recepty obsiahnuté na tejto stránke. Tieto informácie sú poskytované ako láskavosť a sú len odhadom. Tieto informácie pochádzajú z online kalkulačiek. Hoci sa thatskinnychickcanbake.com pokúša poskytnúť presné nutričné ​​informácie, tieto čísla sú len odhady. Rôzne faktory, ako sú typy produktov alebo zakúpené značky, môžu zmeniť nutričné ​​informácie v akomkoľvek danom recepte. Mnohé recepty na stránke thatskinnychickcanbake.com tiež odporúčajú polevy, ktoré môžu alebo nemusia byť uvedené ako nepovinné a nutričné ​​informácie pre tieto pridané polevy nie sú uvedené. Iné faktory môžu zmeniť nutričné ​​informácie, napríklad keď je množstvo soli uvedené „podľa chuti“, nie je započítané do receptu, pretože množstvo sa bude líšiť. Rôzne online kalkulačky môžu tiež poskytnúť rôzne výsledky. Aby ste získali čo najpresnejšie vyjadrenie nutričných informácií v akomkoľvek danom recepte, mali by ste vypočítať nutričné ​​informácie so skutočnými ingredienciami použitými vo vašom recepte. Ste výhradne zodpovední za to, že všetky získané nutričné ​​informácie budú presné.


AKO VEĽMI SA VÁM RÁDI TENTO RECEPT?

Zanechajte komentár na blogu alebo zdieľajte fotografiu Pinterest