Čokoládový výber – Relais Desserts


Inšpiráciu berie z prírodného prostredia, Patrik Agnellet vytvoril “Aravis”, tie lahodné malé skaly Gianduja s lieskovými orieškami, lieskovými orieškami a kakaom. Špecialita, ktorou si budete chcieť napchať ústa!

Rozhodne gurmánsky a jemne chutný, Nicolas Bernarde Tyčinka plnená pralinkami spája sladkosť tmavej čokolády alebo mliečnej čokolády s guľatosťou domácej chrumkavej pralinky. Ako by ste mohli odolať?

Jean-Philippe Darcisznámy pre svoje “Bean do Baru“čokoláda, ponúka retro verziu bielej čokoládovej tyčinky. Vyrobené z tých najlepších ingrediencií, všetko doplnené bio pistáciovou pralinkou. Táto gurmánska tyčinka očarí malých aj veľkých!

Laurent Duchene a jeho manželky KyokoČokoládovač v Maison, ponúka nádhernú verziu čokoládového medvedíka. Ručne vyrobený marshmallow a čokoláda sa spojili, aby oživili túto peknú tvár!

Patrik Gelencser oslavuje jeseň týmito krásnymi gurmánskymi gaštanmi, ktoré sa točia okolo gaštanového krému jemne potiahnutého tenkou vrstvou tmavej a mliečnej čokolády. Sezónny pôžitok, ktorý si nesmiete nechať ujsť!

Ľahké prenášanie a praktické na ochutnanie, lízankové kúsky Jean-Paul Hevin si môžete vychutnať kedykoľvek počas dňa! Už nemôžu existovať žiadne výhovorky pre váš gurmánsky vkus…

Pocta Švajčiarsku a jeho vysokým horským štítom, “Dents du Midi” sú originálnym výtvorom Damien Moutarlier. Ide o jemné sladkosti z mlieka a tmavej čokolády, ktoré pripomínajú hory, doplnené smotanovou pralinkou z lieskových orieškov s madagaskarskou vanilkou. Úplná zmena scenérie!

Stojac na tabuľke Dulcey blond čokolády s tónmi karamelu, tento krab si predstavoval Christophe Roussel pozostáva zo škrupiny mliečnej čokolády z Madagaskaru, ktorá obsahuje chrumkavú pralinku so šumivým cukrom v srdci. Od prvého sústa sa prenesiete na pláž.

S lieskovými orieškami, arašidmi, pomarančom, pistáciami, kokosom či citrónom sa podpísali gurmánske bary Vincent Vallee zvedie všetky jazýčky! S takým popovým a farebným vizuálom je to prísľub výrobcu čokolády na predĺžené leto.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *