Country Life Foods predstavuje nové korenie na miešané tofu a zmes instantných syrov na pohodlné varenie – vegconóm

Country Life Natural Foodsprírodný a organický online predajca predstavil niekoľko nových produktov, vďaka ktorým je varenie na rastlinnej báze jednoduchšie a pohodlnejšie.

Chutnejšie tofu

Nový Tofu Scramble Seasoning Pack od Country Life obsahuje Classic, Lemon Herb a Smoked BBQ Korenie navrhnuté tak, aby ľuďom pomohli pripraviť klasický proteín, pretože, ako hovorí značka, “veľa ľudí nevie, ako okoreniť tofu.“ Na prípravu stačí domácim kuchárom rozdrviť blok tofu na panvicu a pridať podľa vlastného výberu korenie.

Koreniace zmesi sa dajú použiť na prípravu širokej škály tofu miešancov, ako aj na ochutenie ryže a zeleniny.

Country Life BBQ Tofu/ Vegan Wrap
BBQ miešané tofu © Country Life Natural Foods

„Jednou z najzdravších náhrad vajec alebo mäsa je tofu, ale iba vtedy, ak je dokonale ochutené,“ hovorí Country Life. „Preto sme vytvorili tieto koreniace zmesi na miešanie tofu, aby ste ich mohli jednoducho pridať k tofu a pokračovať vo svojom dni.“

Najpredávanejšia syrová zmes

Country Life ponúka aj svoj obľúbený instantný vegánsky syrový mix – suchú zmes, ktorá sa zmieša s vodou a vytvorí hustú, krémovú syrovú omáčku. Cheeze Mix, vyrobený z organickej kešu múky, organickej tapiokovej múky, nutričných kvasníc a korenia, je nespracovaný produkt, ktorý poskytuje jednoduchú bezmliečnu omáčku na mak a syr, nachos, lasagne a ďalšie.

Cheeze Mix je podľa spoločnosti momentálne jej najpredávanejším produktom.

Instantný syrový mix
©Country Life Natural Foods

Tofu, odveký štandard bezmäsitého stolovania, tiež prechádza v posledných rokoch inováciami, pričom spoločnosti vyrábajú tradičný produkt na báze sóje z nových surovín, ako je cícer, fava fazuľa a žltý hrášok. V júli dostala kanadská spoločnosť Big Mountain Foods finančné prostriedky vo výške 1,4 milióna dolárov na začatie výroby tofu z cíceru.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *