Crimson Cup Innovation Lab hostí Coffee ColLab 2022


4. september 2022 (Zverejnené: 2. september 2022)


Latte art v Columbus Coffee ColLab v Crimson Cup Innovation LabNákupca kávy Dave Eldridge hovorí s účastníkmi na Columbus Coffee ColLab 2022Boli sme nadšení, že sme mohli stretnúť milovníkov kávy Columbus a kávových profesionálov na treťom Columbus Coffee ColLab v našom laboratóriu Crimson Cup Innovation Lab.

Festival kávy Columbus predstavila podujatie, ktoré sponzoroval Crimson Cup a naša vlajková loď CIMSON kaviareň.

V rámci vzdelávacieho a zábavného večera vystúpili:

  • vzdelávacie stretnutia o káve,
  • Ukážky jesenného menu CRIMSON,
  • A laté výtvarná súťaž zhadzovania a
  • Vzorky jedál a nápojov z miestnych pekární, pivovarov, reštaurácií a food truckov.

Hostia dostali pamätný hrnček ColLab z roku 2022, ktorý použili na ochutnávku kávy.

„Bolo nám potešením spojiť miestnych kávových nadšencov, kávových profesionálov a gurmánov, aby oslávili miestnu kávu a jedlo,“ povedal zakladateľ a prezident Crimson Cup Greg Ubert.

“Naše inovačné laboratórium len v Ohiu.” SCA– certifikovaný Premier Training Campus, bol perfektným prostredím pre tento poučný a zábavný večer.“

Coffee Collab predstavoval tri hodiny vzdelávania o káve prezentované našimi kávovými profesionálmi a baristami.

Kupujúci Crimson Cup Coffee Dave Eldridge predstavil 30-minútovú reláciu o triangulácii. Účastníci sa dozvedeli o rozlišovaní charakteristík kávy a potom sa pokúsili identifikovať nepárnu kávu medzi skupinou troch.

prezentácia na coffee collab 2022Ďalšie kávové stretnutia zahŕňali Riešenie problémov s domácim varením: 6 prvkov dobrého varenia a metódy prelievania: Hario V60, Chemex a vlna Kalita.

Baristi CRIMSON podávali vzorky jesenného sezónneho Brew Bar Menu, vrátane Autumn Spice LatéHopped Nitro on draft a Modbar pour-overs.

Pattycake Bakery, Happy little Treats, Litt Kombucha, Land Grant a Broke Johnny Food Truck darovali jedlo a nápoje. Snowville Creamery darovala mlieko.

Účastníci si užili možnosť zakúpiť si 12-uncové škatule CRIMSON káv, vrátane Ethiopia Kossa Kebena, Peru NARSA Natural, Peru Natural Gesha, Guatemala Finca El Cadejo, Colombia Double Anerobic Caturra a Wayfarer Blend. Tieto kávy je možné zakúpiť aj na Webová stránka CRIMSON.

Noc skončila a Laté Súťaž Art Throwdown.


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *