Croissant sa stáva novinkou, vychutnajte si kaviareň zdvorilo otvára Santa Monica, bez kávy zadarmo Double Dutches pre dvoch

TIK tak

Tento čas na kávu


celosvetovo
| .Croissanty sú často základom kaviarní. Spárujte to s kávou a získate zážitok z rozpúšťania vločiek vo svete tepla. Dizajnérka Kate Spade novinka obchod, vám umožní mať kabelku, croissant pri prenášaní dvoch, v jednom. Cukráreň plisovaný 3d croissant, dostupný v dvoch veľkostiach, napodobňuje záhyby lístkového cesta ako mincu. kabelku a a spojka. Vyzerá to, že rande v kaviarni sa práve stalo o niečo obľúbenejším. Ooh la la la

Brooklyn, New York | Je tu domov pre príbory, ktoré by mohli vyzerať ako realizovaná verzia digitálneho obchodu s etsy, ktorý je z tehál a malty. Pomenovaný Salter House, Rodinný podnik Boerum Hill v Brooklyne je ako verejný dom dekoratívnych kuriozít a užitočných predmetov, ktoré ho obývajú, podľa ich vyhlásenia, ktoré tiež prikývne na ich zameranie na zhromažďovanie produktov s nízkym odpadom pre váš každodenný zážitok. V susednej miestnosti si pozrite výstavu umenia, Obrazová miestnosť, kurátorstvo jemných kresieb ilustrátorky Joanny Avillez, teraz na výstave ako Od stola, k videniu v Picture Room od 14. októbra do 24. decembra 2022. Jedna zbierka, ktorá baví, je „Čítanie a písanie, druh činnosti vykonávanej v kaviarňach. Popíjajte a zostaňte.

Coast Mesa, Kalifornia | Daydream Surf Shop zatvára obchod…pre nové a väčšie miesto. Pristihli sme vás na chvíľu, keď ste si mysleli, že predajňa s viacerými pražiarňami sa definitívne zatvára? Ahhh…to by bola nočná mora na Monrovia Street. Nové umiestneniepravdepodobne odpovedá na ich predchádzajúce problémy týkajúce sa prenajímateľov, parkovania a podujatí. Kultúra sa teší na odpoveď vyjadrenú v novom priestore a kompletnom jedálnom lístku. Nehnuteľnosť.

Austin, Texas | Dokážu sa spojiť plátky, jemné servírovanie a konzervovaná káva? Celý deň Texas si to myslí. Trojuholníkový koncept zverejnil svoju prvú objaviť sa počas víkendu 22. októbra, ktorý sa konal o hod Vyrobené v Texase, výkladná skriňa drobného remeselného podnikania pod jednou strechou. Kultúra zostáva naladená na to, ako tento koncept, ktorý sa v súčasnosti skúma na scéne v Austine, bude zahŕňať špeciálnu kávu. Americká káva

Nashville, Tennesse | Je to pop-up shop, ktorý vzal kultúru fialovou búrkou, No Free Coffee. Slogan značky, ktorý slúži ako presvedčenie, dokazuje, že platenie za kávu a prispôsobený zážitok z predaja pri každom poklese lokality je úspešným obchodným modelom. Jeho úspech bol podporený strategickou spoluprácou v oblasti jedla, streetwearu a špeciálnej kávy, vďaka čomu sa jeho dvojročná oslava, ktorá sa bude konať túto sobotu, stala oslavou hodnou účasti. Iba ružové poháre.

Santa Monica, CA Jeseň je v plnom kvete a s ňou prichádza aj nová kaviareň otvorená v plážovej oblasti Santa Monica. Jeho názov je rovnako direktívny ako zámer milovníkov kávy: Prosím Vychutnajte si Kaviareň. Jeho kaviareň je charakteristickým znakom kaviarenských štýlov, ktoré sa v Amerike často vyskytujú v 60-tych rokoch minulého storočia – dlhý bar doplnený okrúhlymi farebnými stoličkami na sedenie s obsluhou pripravenou pozdraviť a byť k dispozícii. Obsluhujú miestnu mikropražiareň z Los Angeles tzv Spoločnosť NightingGale Coffee Co. ktorého majiteľ a heade beaner hlava beaner Jeremy Granadas. Je rozpoznateľnou silou na kávovej scéne v Los Angeles. Rozhojdajte sa.

Národný :Nový časopis skúmajúci obsah vedľa kávy – Ahoj barista, – upustilo od premiérového čísla tohto roku s krátkymi prednáškami, fotografickými esejami a celovečernými príbehmi. S potešením oznamujeme, že plná verzia je teraz digitálna a je k dispozícii na čítanie pre milovníkov kávy aj mimo nej. Obsahuje príbehy z Algarve v Portugalsku, ázijského baristu, ktorý ešte nevypil prvú šálku kávy, z vinárne v New Yorku, ktorej káva poháňa miestnych obyvateľov z rôznych prostredí až po mexického vodiča kamiónu, ktorý si svoju cestu preháňa vášňou a kávou. Čítaj.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *