CULT Food Science najíma pretože, Animals Co-zakladateľ Joshua Errett – vegconóm

CULT Food Science vymenovala Joshuu Erretta – spoluzakladateľa pestovanej a rastlinnej značky krmív pre domáce zvieratá Since, Animals – za svojho nového viceprezidenta pre vývoj produktov.

CULT je investičná platforma zameraná na bunkové poľnohospodárstvo. Kanadská firma má pôsobivé a rýchlo rastúce portfólio, ktoré zahŕňa spoločnosti ako Umami Meat, Novel Foods a Ohayo Valley.

„Som nadšený, že môžem pridať Joshuu ako člena tímu CULT,“ povedal Lejjy Gafour, výkonný riaditeľ CULT. „Bude kľúčovým pri rozširovaní operácií CULT, vývoji nových produktov a ďalších snahách spoločnosti. Očakáva sa, že jeho rozsiahle skúsenosti v oblasti bunkového poľnohospodárstva a ako skúseného operátora budú životne dôležité pri skúmaní nových spôsobov, ako môže CULT budovať hodnotu a byť na čele bunkového poľnohospodárstva.

Lejjy Gafour CULT Food
Lejjy Gafour ©CULT Food Science Co

“Ambiciózny a komplexný”

Errett, ktorý predtým pôsobil ako prevádzkový riaditeľ spoločnosti Since, Animals, má značné skúsenosti s komercializáciou pestovaných produktov – ako sú napríklad sušienky značky pre mačky vyrobené z kultivovaného myšacieho mäsa. Počas svojho pôsobenia vo funkcii prevádzkového riaditeľa Errett tiež pomohol spoločnosti Since, Animals získať značné finančné prostriedky a získať prestížne ocenenie v súťaži Petcare Innovation Awards 2020.

„Platforma CULT je jednou z najambicióznejších a najkomplexnejších v oblasti bunkového poľnohospodárstva,“ povedal Errett. “Má nekonečný potenciál ovplyvniť svetovú zásobu potravín, a preto som nadšený, že som toho súčasťou.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *