Current Foods uvádza na trh rastlinné údené lososy a tuniaky v Berkeley Bowl

Značka morských plodov na rastlinnej báze Aktuálne potraviny oznamuje, že uviedla na trh svoj Poke s údeným lososom a tuniakom Berkeley Bowl trh v oblasti San Francisco Bay Area. Debut predstavuje prvé maloobchodné miesto spoločnosti Current, pričom sa očakáva, že čoskoro pribudnú ďalšie obchody.

“Dnes sme dosiahli náš doteraz najväčší míľnik”

Plátky údeného lososa, popisované ako sushi-grade a „šokujúco skutočné“, sú vyrobené z prísad ako hrášok, riasy, zemiaky a bambus. Plátky poskytujú bohatý zdroj železa, B12 a bielkovín, pričom neobsahujú ortuť a mikroplasty. Aktuálne debutoval Smoked Salmon minulý mesiac na Expo East a odhalil, že bude uvedený na trh u niekoľkých ďalších maloobchodných partnerov, vrátane Showfields, Fairway Market a Gourmet Garage v NYC.

Current’s predmarinované, pripravené na konzumáciu Tuna Poke Cubes obsahujú prísady, ako sú riasy, hrášok, paradajky a reďkovky, s textúrou a nutričnou hustotou podobnú skutočnému tuniakovi, uvádza značka. Kocky si môžete vychutnať v tradičných poke bowls, sushi, ceviche a ďalších. Poke kocky Current’s sú k dispozícii aj v šalátovom bare Seafood v reťazci supermarketov Gelson.

Aktuálny displej Foods Alt Seafood Store
©Aktuálne potraviny

“Za mäsom morských plodov”

V júni Current uzavrel 18 miliónov dolárov osivo okrúhle urýchliť výrobu svojich prémiových alt-morských plodov, pričom niektorí investori prezývajú inovatívnu mladú značku „The Beyond Meat of Seafood“.

Podľa spoločnosti používa procesy podobné Beyond Meat na vytváranie realistických textúr morských plodov a jej produkty ponúkajú rovnaké bielkovinové a omega-3 benefity ako konvenčné ryby, ale bez cholesterolu, viac vlákniny a menej sodíka.

Generálny riaditeľ Jacek Prus uviedol, že Current dúfa, že nastaví priemyselný štandard pre vysokokvalitné morské plody na rastlinnej báze. „Keďže máme príležitosť stanoviť priemyselné štandardy pre morské plody na rastlinnej báze, chceme to urobiť lepšie, ako vytvoriť vegánsku rybiu tyčinku, a vyzvali sme sa, aby sme vytvorili produkty na rastlinnej báze, ktoré budú surové a nezakryté,“ povedal Prus naposledy pre vegconomist. rok.

Aktuálne jedlá Sushi
©Aktuálne potraviny

“Len začiatok”

O svojom oficiálnom maloobchodnom spustení spoločnosť zverejnila: „Toto bol cieľ, na ktorom náš tím tak vášnivo a urputne pracoval posledné tri roky. Dnes sme dosiahli náš najväčší míľnik. Aký vzrušujúci deň! A toto je len začiatok. Ďalšie predajné miesta budú čoskoro oznámené.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *