Ďalší japonský potravinový ekosystém oznamuje expanziu po Ázii – vegconóm

Japonská potravinárska technologická skupina Next Food Ecosystem oznámila plány na rozšírenie svojich inovatívnych produktov po celej Ázii.

Skupinu tvorí rastlinné mäso zn Ďalšie mäso, vegánsky výrobca foie gras Dr. Foods (ktorý je spinoffom prvého výrobcu) a medzinárodný partner Wayback Burgers. Spoločnosti budú spoločne pracovať na expanzii za hranice Japonska, pričom Singapur využijú ako odrazový mostík na uvedenie na trh v Ázii.

Wayback spolupráca

Spoločnosť Next Meats prvýkrát oznámila spoluprácu s Wayback Burgers minulý rok, keď reťazec so sídlom v USA testoval rastlinné posúvače vyrobené s krátkym rebrom Next. Wayback nedávno otvoril vlajkovú loď reštaurácie v Tokiu a teraz hľadá ázijských franšízových partnerov.

Wayback Burgers Asia je tiež pripravený spustiť nový obchodný podnik s názvom Next Restaurant, ktorý bude ponúkať bento boxy obsahujúce produkty Next Meats v Japonsku, Singapure a na newyorskom Manhattane. Široký sortiment Next Meat teraz zahŕňa ssukňa steak, hovädzie misky, kuracie mäso, bUrger karbonátky, bravčové mäso, tuniak a ďalšie.

© Dr. Foods

NASDAQ IPO

Spoločnosti tvoriace Next Food Ecosystem sú všetky kótované na OTC trhu v USA s plánmi na NASDAQ IPO. Vedúci tím skupiny pozostávajúci z vrcholového manažmentu WB Burgers, NEXT Meats, NEXT Restaurant a Dr. Foods pozval nových obchodných partnerov a potenciálnych investorov, aby sa skontaktovali.

“Prípravy na spustenie pokračujú rýchlym tempom v deviatich krajinách a regiónoch,” povedal minulý rok pán Ryo Shirai z Next Meats vegconómovi. „V Európe pracujeme na projektoch vo Francúzsku a Španielsku, hlavných mestách potravín, a v Číne, Hongkongu, Indii a Vietname v Ázii. Zabezpečili sme výrobné linky v Číne a Indii s cieľom zabezpečiť rozsiahle a stabilné dodávky.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *