Daring expanduje v stravovacích službách s novým formátom kurčiat Sous Vide – vegconóm

Vedúci kurčaťa na rastlinnej báze Odvážny predstavuje nový sous vide formát rastlinných kurčiat pre stravovacie služby. Myšlienkou je poskytovať svojim existujúcim a novým partnerom reštaurácie hotové ponuky. Juice Press už ponúka Daringovo sous vide rastlinné kura na viac ako 80 miestach.

Daring vyvinul sous vide rastlinné kurča v spolupráci s Kuchynské riešenianajväčšia prémiová potravinárska spoločnosť, ktorá je priekopníkom a zdokonaľuje techniku ​​varenia sous vide. Rastlinné kurča sous vide sa dodáva vákuovo uzavreté, čo umožňuje nižšie náklady na prácu a kratší čas prípravy. Zaručuje konzistenciu produktu a šetrí miesto v kuchyni.

David Johnson, viceprezident pre stravovacie služby v Daring, poznamenal: „Formát sous vide poskytuje našim partnerom v oblasti stravovania novú možnosť, ktorá predtým nebola k dispozícii: Ready-to-Eat. Spojenie našich jednoduchých ingrediencií s technológiou sous vide Cuisine Solutions dáva našim partnerom konzistentnosť a kvalitu, ktorú hľadajú, a zároveň otvára dvere aj pre chladnejšie aplikácie.“

Odvážne kura na rastlinnej báze
© Odvážna

Pokračujúca expanzia v USA

Produkty Daring sa podávajú vo viac ako 500 reštauráciách po celých Spojených štátoch, vrátane Juice Press, Monty’s Good Burger, Bad Bunny, Dave Grutman’s, Gekko Steakhouse, Tao Restaurant Group a mnohých ďalších.

Tento október spoločnosť Starbucks USA predstavila na niektorých miestach nové vegánske možnosti vrátane kuracích kúskov vyrobených z Daringovho rastlinného kurčaťa pripraveného na konzumáciu a JUST Egg.

Riaditeľ rastlinných inovácií v Cuisine Solutions, Nolan Popper, povedal: „Súčasťou nášho zamerania, pokiaľ ide o poskytovanie inovácií v oblasti rastlín, je nájsť tie najlepšie spoločnosti na trhu, s ktorými by sme mohli spolupracovať. Spojenie čistých ingrediencií Daring s najmodernejšou výrobnou technológiou znamená, že môžeme vytvoriť nekonečné platformy s možnosťami pre všetky časti dňa. Sme nadšení z možností, ktoré náš proces sous-vide pomohol odomknúť vegánskym aj flexitariánskym zákazníkom.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *