Denny’s Restaurants obnovuje dohodu o podávaní planteínových rastlinných tendrov a nugetov

Kanadský rastlinný základ potravinárska spoločnosť Prirodzene Skvelý oznamuje to Dennyho reštaurácie obnovila zmluvu o poskytovaní služieb spoločnosti Naturally’s Plantain Nuggets a Crumbed Tenders vo všetkých kanadských reštauráciách Denny’s.

„To, že Denny’s obnovil s nami a zvážili ďalšie položky, ukazuje, že ich zákaznícka základňa rada jedáva naše produkty“

Podľa Naturally Splendid je obnovená dohoda súčasťou národného programu a Denny’s bude naďalej ponúkať kuracie produkty na rastlinnej báze na všetkých firemných a participujúcich franšízových miestach. Spotrebitelia môžu nájsť obaľované ponuky a nugety pod značkou Plantein, pričom Denny nedávno dokončil novú reklamu na mieste a rebrandované menu reštaurácie.

Jedlá a nugety skorocelu sú k dispozícii aj na maloobchodný nákup online spolu s ďalšími produktmi značky, vrátane rastlinného rezeň, cesnakový kyjev, chrumkavý burger a filé.

Plantain Nuggets
© Plantain

Nové prírastky

„Okrem obnovenia našej dohody sme veľmi nadšení, že môžeme oznámiť, že Denny’s a Naturally Splendid začali diskutovať o pridaní ďalšieho Planteinu. rastlinné produkty do ich ponuky,“ uvádza výkonný viceprezident spoločnosti Naturally Splendid Bryan Carson. “To, že Denny’s obnovil s nami a zvážili ďalšie položky, ukazuje, že ich zákaznícka základňa rada jedáva naše produkty a tešíme sa, že budeme pokračovať v poskytovaní našich vynikajúcich rastlinných predkrmov tejto ikonickej sieti reštaurácií.”

Naturally Splendid, založená v roku 2010, je potravinárska výrobná a technologická spoločnosť, ktorá vyrába a distribuuje rastlinné komodity. Spoločnosť prevádzkuje certifikované zariadenie na výrobu potravín neďaleko Vancouveru, BC, ktoré vyrába široký sortiment rastlinných predkrmov.

Plantain kuracie nugetky
© Plantain

Široký výber

“V priebehu pandémie bol predaj konvenčného mäsa a hydiny ovplyvnený narušením dodávateľského reťazca a eskaláciou cien, čo nútilo spotrebiteľov a prevádzkovateľov hľadať alternatívne bielkoviny,” povedal generálny riaditeľ spoločnosti Naturally Splendid, pán J. Craig Goodwin. „Poskytovatelia stravovacích služieb uspokojujú dopyt spotrebiteľov po rastlinných potravinách partnerstvom so značkami ako Plantein poskytovať široký sortiment výberov, vďaka čomu je výber rastlinných potravín ako súčasť ich stravy jednoduchší ako kedykoľvek predtým. Nemohli sme byť viac potešení ako partnerstvo s Denny’s v tejto rastúcej kategórii.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *