Domino’s Australia spolupracuje s nemožnými jedlami pre nový sortiment pizze – vegkonóm

Domino Austrália spojila svoje sily s Impossible Foods, aby uviedla na trh nový rad pízz vyrobených z rastlinných surovín Impossible™ hovädzie mäso.

Pizzy, ktoré budú k dispozícii aj na Novom Zélande Domino, zahŕňajú:

  • Vegan Impossible BBQ Burger — BBQ omáčka s čerstvými paradajkami, červenou cibuľou, vegánskym syrom, kyslou uhorkou a rastlinnou hovädzou karbonátkou Impossible. Pizza je zakončená hikorovou BBQ omáčkou.
  • Vegan Impossible Double Beef & Cibuľa — Vegánsky syr, Impossible rastlinná hovädzia karbonátka a červená cibuľa na báze BBQ omáčky.
  • Vegan Impossible Fire Breeather — Vegánsky syr, Impossible rastlinná hovädzia karbonátka, jalapenos, nakrájané paradajky, červená cibuľa a chilli vločky.
  • Vegánsky nemožný krstný otec — Vegánsky syr, Impossible Beef Pattie na rastlinnej báze, paprika, nakrájaná paradajka a olivy Kalamata na báze cesnaku a pizze, posypané oreganom.
  • Vegan Impossible Supreme — Vegánsky syr, Impossible Beef Pattie na rastlinnej báze, ananás, huby, paprika a nakrájaná červená cibuľa, posypané oreganom a jarnou cibuľkou.

Všetkých päť možností je k dispozícii aj ako vegetariánska pizza s mliečnym syrom, takže jedáci rastlinného pôvodu by mali byť opatrní pri špecifikovaní svojich preferencií. Okrem toho boli uvedené na trh dve ďalšie Impossible pizze (cheeseburger a hamburger), ktoré však nie sú vhodné ani pre vegánov, ani pre vegetariánov, pretože sa vyrábajú z mliečneho syra obsahujúceho syridlo.

© Domino’s Australia

Rastlinný od Domino’s

Inde vo svete spoločnosť Domino uvádza na trh viac možností založených na rastlinách. Vo Francúzsku reťazec ponúka štyri vegánske pizze, zatiaľ čo Domino’s India predstavila koncom roka 2020 rastlinnú kuraciu polevu.

Vo Veľkej Británii je v predajniach Domino po celej krajine k dispozícii celý rad vegánskych pízz. Domino’s USA už pred časom naznačilo, že zvažuje spustenie rastlinných poliev, hoci možnosti sú v súčasnosti stále obmedzené.

„Vieme, že ľudia aktívne hľadajú udržateľnejšie možnosti stravovania, ale je to tak Je tiež dôležité, aby tieto alternatívy poskytovali chuť a skvelý zážitok z pizze,“ povedal marketingový riaditeľ spoločnosti Domino Adam Ballesty. „Impossible™ Beef pizza topping robí presne to. Má všetku chuť a štruktúru šťavnatého, autentického mletého hovädzieho mäsa, ale s oveľa menším dopadom na životné prostredie. Či už chcete znížiť svoju tradičnú spotrebu mäsa alebo skombinovať svoj jedálny lístok s flexibilnými možnosťami, nové pizze Domino Impossible Pizzas poskytujú všetkým našim zákazníkom zmysluplnú možnosť bez kompromisov v chuti, pre perfektnú Impossible Pizza Night.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *