Dr. Praeger’s Foods otvára nové ústredie v Saddlebrooku, New Jersey, aby prispôsobilo rast

Rastlinná mrazená značka Rozumné potraviny Dr. Praegera oznamuje, že otvorila nové sídlo v Saddle Brook, NJ, aby rozšírila svoj tím a podnikanie.

“Tešíme sa na zmysluplnú spoluprácu a radostné spoločné chvíle”

Podľa spoločnosti je nový priestor navrhnutý tak, aby podporoval spoluprácu, kreativitu a prepojenie, a je vybavený najmodernejším IT a testovacou kuchyňou.

Nové kancelárie pojmú väčšie tímy, keďže sa značka snaží vyhovieť súčasnému a budúcemu rastu. Nové sídlo nasleduje po vymenovaní veterána CPG Andyho Reichguta za generálneho riaditeľa v júli.

Nové veliteľstvo Dr. Pragera
©Dr. Praeger’s

Nové vedenie

Spoločnosť Dr. Praeger’s, založená pred viac ako 25 rokmi, predáva široký sortiment mrazených a chladených produktov, ako sú vegetariánske hamburgery, klobásy, nugety a raňajkové jedlá. Toto leto sa značka spojila s texaským reťazcom rýchleho príležitostného stravovania Genghis Grill, aby ponúkala rastlinné kurčatá a klobásy v miskách reťazca.

V júli spoločnosť vymenovala Andyho Reichguta, veterána CPG, ktorý predtým pôsobil v spoločnostiach Upfield, Pinnacle Foods a Mars, za svojho nového generálneho riaditeľa.

Dr Praegers-PerfectBurger
©Dr Praeger’s

V roku 2021 súkromná investičná spoločnosť Vestar Capital Partners prevzala a väčšinový podiel v Dr. Praeger’s a dosadil bývalého generálneho riaditeľa Pinnacle Foods Jeffreyho Ansella za predsedu jej predstavenstva. Keď hovoríme o novom sídle, spoločnosť hovorí, že najnovší priestor pomôže vytvoriť „úžasnú kultúru“ pre ľudí a jedlo. “Tešíme sa na zmysluplnú spoluprácu a spoločné radostné chvíle,“ zverejnila spoločnosť online.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *