GOOD PLANeT Foods rozširuje portfólio syrov o balíčky občerstvenia na rastlinnej báze

Bezmliečny syr zn DOBRÁ PLANÉTA Potraviny oznamuje, že uvádza na trh inovatívne nové svačinové balíčky s rastlinným syrom, ovocím a orechmi. Snack Pack s dvoma príchuťami bude debutovať online a v obchodoch s potravinami v októbri.

„S rýchlym rastom občerstvenia v USA sú naše nové balíčky s občerstvením lahodnou, zdravou a zasýtiacou alternatívou.“

Vyrobené z čistých ingrediencií, ako je kokosový olej a rastlinné škroby, medzi príchute produktu patrí údená gouda so sušenými brusnicami a mandľami a čedar so sušenými brusnicami a kešu orieškami. Rovnako ako všetky ponuky GOOD PLANeT, aj Snack Pack sú bez GMO a šetrné k alergénom, bez lepku, sóje alebo laktózy. Každé balenie sa predáva za odporúčanú cenu 1,99 USD.

Podľa GOOD PLANeT sú balenia súčasťou snahy značky zvýšiť rast v segmente rastlinných syrov.

    GOOD PLANET Foods Snack Packs
©GOOD PLANET Foods

Snack inovácie

Okrem Snack Packs, GOOD PLANeT predáva širokú škálu syrov bez mlieka, vrátane rôznych Slices a Shreds. V roku 2021 spoločnosť predstavila „prvý na trhu“ ľahký vegánsky syr trojuholníky v príchutiach Original, Pepper Jack a Smoked Gouda, po ktorých nasleduje román údený syr koleso v marci.

Spoločnosť, ktorej produkty nájdete vo viac ako 1200 maloobchodných miestach v USA, rzarobil 12 miliónov dolárov Séria A financovanie v roku 2020.

Údená-Gouda-Wedges Dobrá PLANÉTA
©Good PLANet Foods

„Radosť zo syra“

„Keďže dopyt po rastlinnom syre neustále rastie, spotrebitelia kričia, že nemajú dostatok kvalitných možností,“ povedal Bart Adlam, generálny riaditeľ spoločnosti GOOD PLANeT Foods. „V GOOD PLANeT Foods neustále hľadáme spôsoby, ako priniesť radosť zo syra väčšiemu počtu spotrebiteľov, ktorí hľadajú spôsoby, ako jesť viac rastlinných potravín.“

Dodal: „Vzhľadom na to, že snacking v USA stále rýchlo rastie, naše nové balíčky s občerstvením sú lahodnou, zdravou a zasýtiacou alternatívou. Sme odhodlaní rozširovať segment rastlinných syrov a sme presvedčení, že táto inovácia prinesie do tohto segmentu nových spotrebiteľov a príležitosti na jedenie.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *