GOOD PLANeT uvádza na sviatočnú sezónu biele čedarové a brusnicové vegánske syry – vegconóm

Špecialista na bezalergénne syry DOBRÉ PLANÉTOVÉ potraviny dnes oznamuje vydanie novej limitovanej edície dovolenkovej príchute – White Cheddar a Cranberry – ktorá debutuje vo formátoch Snackable Wedges a Smoked Wheel.

Uvedenie nového produktu na trh úzko nasleduje po najnovšom SKU značky, Snack Pack, produkt v štýle Snackables vhodný pre vegánske rodiny pozostávajúci z jednotlivo zabalených orechov, sušených brusníc a syrov dostupných v dvoch príchutiach.

GOOD PLANET Foods Údený biely čedar a brusnicové koliesko
© GOOD PLANET Foods

GOOD PLANeT Foods uvádza, že jej produkty, ktoré sú bez mliečnych výrobkov, bez lepku, bez sóje, bez laktózy, bez alergénov, overené projektom bez GMO a certifikované podľa keto, sú teraz dostupné vo viac ako 1200 maloobchodných miestach. naprieč USA. Portfólio značky zahŕňa Slices, Shreds, Smoked Wheels, Snacking Wedges a Snack Packs.

Co-CEO Bart Adlam komentuje: „Spotrebitelia hľadajú nové spôsoby, ako si vychutnať rastlinné jedlá, a tieto sviatočné sezónne príchute im to poskytujú. GOOD PLANET Foods bude aj naďalej vytvárať jedinečné ponuky, ktoré prinášajú radosť zo syra všetkým.“

Biely čedar a brusnice sa budú predávať za SRP 5,99 dolárov a kolieska s údeným bielym čedarom a brusnicou sa budú predávať za SRP 6,99 dolárov.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *