GTFO It’s Vegan spúšťa výskum a poradenstvo GreatFoods, ktoré pomôžu značkám rastlinného pôvodu uspieť

Online maloobchodná platforma GTFO Je to Vegan oznamuje spustenie Výskum a poradenské služby GreatFoods pomôcť spoločnostiam na trhu s rastlinami dosiahnuť vyššiu úroveň úspechu. Riešenia spoločnosti GreatFoods v kombinácii s tímom odborníkov z odvetvia sú navrhnuté tak, aby pomohli spoločnostiam v oblasti potravín a nápojov orientovať sa v zložitosti vývoja, uvádzania na trh a pestovania produktov a značiek rastlinného pôvodu.

„Som najviac nadšený z tejto technológie, pretože nič také dnes na trhu neexistuje“

GTFO, ktorý bol uvedený na trh v roku 2020, predal viac ako 500 tisíc položiek v rámci 50 tisíc objednávok od desiatok tisíc zákazníkov. Spoločnosť tvrdí, že teraz spravuje jednu z najväčších vlastných databáz predajných údajov o závode a preferencií spotrebiteľov; môže sa pochváliť aj tisíckami recenzií produktov a komentárov na sociálnych sieťach od 150 000 sledovateľov na Instagrame.

Podľa GTFO strávila mnoho mesiacov plánovaním spustenia GreatFoods Research s cieľom poskytovať poradenské služby spoločnostiam pôsobiacim v čoraz konkurencieschopnejšom sektore rastlinných potravín.

Vegánske produkty/ Potravinový box
©GTFO Je to Vegan

Výsledky do 10 dní

GreatFoods ponúka značkám kompletný balík služieb, vrátane kvantitatívneho a kvalitatívneho prieskumu trhu, pomoci s inováciou produktov, testovaním, spustením a expanziou a prístupom k vlastnej Veganalytics™️ – ktorá poskytuje podrobné deidentifikované nákupné trendy, údaje a benchmarky podľa kategórie a spotrebiteľský segment.

Služby GTFO sú poháňané aj interne vyvinutou platformou SaaS známou ako STAMP™️, ktorá pomáha spoločnostiam rýchlo získať spätnú väzbu a nákupný zámer na ich produkty. GTFO hovorí, že pomocou skóre STAMP môže spoločnosti poradiť, aká je pravdepodobnosť, že jej produkt uspeje alebo zlyhá za menej ako 10 dní.

GreatFoods Advisory
©GTFO Je to Vegan

Spoluzakladateľ a generálny riaditeľ Marc Pierce uvádza: „[I]n predchádzajúce výskumné a konzultačné snahy by som musel outsourcovať jednu alebo všetky tieto komponenty; teraz máme úplné komplexné riešenie, ktoré spoločnostiam pomôže naučiť sa, čo je potrebné na dosiahnutie úspechu… alebo prípadne urobiť ťažké rozhodnutia o preskupení alebo odchode, čím ušetríme spoločnosti a investorov od nevhodnej investície a nákladných chýb.“

Spätná väzba v reálnom čase

Pred GTFO viedol Pierce takmer 20 rokov úspešný prieskum trhu a poradenskú činnosť. Zastával tiež vedúce pozície v spoločnostiach PriceWaterhouse Coopers a Ernst & Young a pracoval v manažmente značky v spoločnosti Proctor and Gamble.

Aby sa upevnila pripravenosť spoločnosti GreatFood na trh, GTFO hovorí, že už testovalo svoje služby na viac ako 50 nových a existujúcich spoločnostiach.

GTFO Je to Vegan
©GTFO Je to Vegan

„Najviac som nadšený z tejto technológie, pretože nič také dnes na trhu neexistuje,“ hovorí Pierce. „Máme schopnosť vytlačiť koncepčnú fázu a existujúce produkty v každej krabici, ktorú pošleme našej veľkej základni zákazníkov, a získať spätnú väzbu v reálnom čase o tom, čo je pre týchto zákazníkov najdôležitejšie pri výbere rastlinného produktu spolu s tým, ako dobre, že produkt spĺňa ich očakávania.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *