Happy Mix Co’s Just Add Water Vegánska palacinková zmes inšpirovaná Karibikom – vegconóm

Happy Mix Co. je britská vegánska značka, ktorá predáva vegánske zmesi na palacinky, ktoré vyžadujú iba pridanie vody. Spoločnosť bola založená Ramonom Marshallom v roku 2021 s cieľom ponúkať najlepšie vegánske jedlá všetkých čias.

Marshall, ktorý pochádza z Barbadosu, kde sú cmarové palacinky súčasťou kultúry jedla, sa rozhodol debutovať na trhu s jednoduchou vegánskou zmesou na palacinky, ktorá ponúkala podobnú chuť ako pôvodné cmarové palacinky.

V apríli tohto roku spoločnosť uviedla na trh svoj prvý produkt, American Style Buttermilk Pancake Mix, prostredníctvom svojej webovej stránky a sociálnych médií. Vo svojom prebiehajúcom Facebook kampaňspoločnosť zákazníkom sľubuje, že jej jednoduchá zmes prináša tie najchutnejšie a najjemnejšie palacinky, aké kedy boli.

tanier vegánskych palaciniek
© The Happy Mix Co.

Vegánska zmes na palacinky s krátkym zoznamom ingrediencií

Spoločnosť Happy Mix Co. vysvetľuje, že po vyskúšaní mnohých zmesí na palacinky, ktoré vyžadujú ako spojivo banány, jablkovú omáčku alebo ľanové semienko, sa ukázalo, že jej produktom musí byť zmes „stačí pridať vodu“.

Za menej ako rok bola zmes na cmarové palacinky v americkom štýle konečne vyrobená podľa starého rodinného receptu s najlepšími prírodnými ingredienciami: organická hladká múka, barbadoský surový trstinový cukor, sušené kokosové mlieko, hydrogénuhličitan sodný, difosforečnan sodný, prášok z citrónovej šťavy, mletá škorica a himalájska ružová soľ.

Spoločnosť plánuje vyvinúť bezlepkovú zmes vyrobenú z múky zo sladkých zemiakov alebo manioku z Karibiku.

Cena cmarovej palacinky v americkom štýle je 5,72 £ za balík 3 x 250 g a 10,56 £ za balík 6 x 250 g bez poplatkov za dopravu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *