Hotel Kimpton Angler’s South Beach: Itinerár milovníka jedla

Kimpton Angler’s Hotel South Beach je boutique hotel, ktorý sa nachádza v centre Miami na Floride, len pár krokov od pláže. Okrem trendových apartmánov a pôsobivých výhľadov ponúka Kimpton Angler’s bezkonkurenčnú ponuku kulinárskych zážitkov.

Mnohé z jedál, ktoré sme si užili, boli špeciály Miami Spice. Počas Mesiace reštaurácie Miami SpiceHostia si môžu vychutnať trojchodové jedlá v rôznych špičkových reštauráciách v celej oblasti Miami len za 28 USD za neskoré raňajky a obed alebo 48 USD za večeru.

Boli sme pozvaní zostať v Kimpton Angler’s zažiť hotel z pohľadu gurmánov a neboli sme ani zďaleka sklamaní. Tu je itinerár nášho milovníka jedla do hotela Kimpton Angler’s South Beach.

Check In

Prvým krokom vo vašom nezabudnuteľnom pobyte v Kimpton Angler’s je registrácia! Bývali sme v izbe Deluxe King. Izba bola priestranná a moderná a ponúkala perfektný priestor na posedenie a relaxáciu.

Kúpeľne v hoteli Kimpton Angler’s majú veľké bezbariérové ​​sprchy so štýlovým obkladom.

Naša izba mala plný balkón s krásnym výhľadom na Washington Ave v Miami (len dva bloky od pláže).

Brunch v Seawell Fish N’ Oyster

Keď sa stihnete trochu usadiť vo svojej izbe, je čas na neskoré raňajky. Seawell Fish N’ Oyster je moderná americká reštaurácia s morskými plodmi, ktorá sa nachádza na South Beach Kimpton Angler. Seawell Fish N’ Oyster je súčasťou reštaurácií počas Miami Spice Restaurant Months a my sme mali to šťastie, že sme našu gurmánsku cestu začali v Seawell s ich Miami Spice brunchom.

Miami Spice brunch za cenu 28 USD na osobu je k dispozícii v sobotu a nedeľu od 8:00 do 15:00

Aby sme sa zobudili, začali sme náš brunch limonádou Boozy Berry Lemonade (rum) a Mezcal Sunrise (tequila).

Bobule + jogurt

Prvým chodom brunchu Seawell’s Miami Spice sú bobule + jogurt. Toto jedlo je ľahké a chutné, kombinuje sladké chute jogurtu, čerstvého ovocia a granoly.

Krab Benedikt

Ďalším na rade brunch je Crab Benedict. Čerstvý krab, nakrájané avokádo, stratené vajce a zelenina sú umelecky spárované na plátku toastu. Zatiaľ čo každé jedlo bolo chutné, samotný krab Benedikt stojí za cenu celého brunchu. Krab je pozoruhodne čerstvý a kombinácia chutí jednoducho funguje.

Ricotta + citrónová palacinka

Palacinky Ricotta + Lemon sú posledné na neskorý brunch Seawell Fish N’ Oysters’ Miami Spice. Chuť ricotty a citrónov skvele dopĺňajú čerstvé čučoriedky. Tieto palacinky sú sladké bez toho, aby boli prehnané, čo z nich robí perfektné tretie jedlo.

Nápoje pri strešnom bazéne

Hotel Kimpton Angler’s South Beach ponúka hosťom jedinečný výhľad zo strešného bazéna a salónika. Počas teplého popoludnia v Miami je to ideálne miesto na schladenie a vychutnanie si kokteilov.

Objednali sme krvavý pomarančový sprej a uhorkový sprej. Krvavý pomarančový sprej je vyrobený z krvavého pomaranča, aperolu, mionetto prosseco a sódy, zatiaľ čo uhorkový sprej obsahuje Beefeater Gin, uhorku, mätu a bublinky. Obe boli chutné a osviežujúce.

Strešný bazén ponúka hosťom dynamický 360-stupňový výhľad na Miami.

Pre tých, ktorí sa nemôžu zastaviť pri bazéne, si koktaily môžu zakúpiť aj v bare Minnow, ktorý sa nachádza priamo v hotelovej hale.

Oyster Hour v Seawell Fish N’ Oyster

Každý deň od 18:00 do 19:00 sa v Seawell Fish N’ Oyster koná „Oyster Hour“. Počas tohto obdobia si hostia môžu vychutnať polovičnú zľavu na všetky ustrice a poháre Aperol Spritz alebo Prosecco za 9 dolárov.

Aperol Spritz je nevyhnutnosťou. Koktail sa perfektne hodí k čerstvým ustriciam a z koho si robíme srandu? Zoberieme si akúkoľvek výhovorku, aby sme si vychutnali Aperol Spritz alebo dva.

Pri pobyte v Miami Beach si môžete byť istí, že vaše ustrice budú čerstvé a chutné. To bol určite prípad počas našej skúsenosti s Oyster Hour.

Objednali sme 1/2 tucta surových ustríc a 1/2 tucta ustríc na grile. Obidve boli vynikajúce a rozhodne to stálo za to. Ak sa neviete rozhodnúť medzi týmito dvoma, odporúčame objednať tak pol na pol ako my (sú predsa pol zľavnené).

Večera v Seawell Fish N’ Oyster

Nakoniec na večeru mierime späť do Seawell Fish N’ Oyster. Mali sme možnosť vyskúšať ich večeru Miami Spice a opäť sme boli úplne ohromení. Za 48 dolárov na osobu si môžete vychutnať dekadentné trojchodové jedlo v Seawell Miami.

Na pitie sme začali brazílskym mulom a uhorkovým strekom. Obaja boli dobre pripravení a ponúkali štedré porcie likéru.

Pečená červená repa + zelená

Prvým chodom večere Seawell’s Miami Spice je pečená červená repa + zelenina. Toto jedlo spája jedinečné chute mušlí PEI, čaju z bazového granátového jablka a vzduchu z rukoly. Môžeme s istotou povedať, že nič podobné sme ešte nikdy neochutnali. Pečená červená repa + zelené boli jedinečné a delikátne.

Mečiara

Hlavným chodom tejto večere je mečúň, božské jedlo s čerstvým mečúňom spárovaným s kalerábom + zeleným jablkom, dedičnou detskou mrkvou, mandarínkou a habanero polevou. Nepreháňame, keď povieme, že toto je najlepší mečúň, aký sme kedy ochutnali. Utekajte, nechoďte, na večeru Seawell’s Miami Spice a vychutnajte si toto jedlo.

Pavlova

Posledným chodom Seawell’s Miami Spice večera je Pavlova. Tento dezert spája hustý pavolvový koláč s černicami, fermentovaným mangom a portským vínom z ibišteka. Môže to znieť jednoducho, ale táto pochúťka je dokonalým spôsobom, ako ukončiť noc. Je sladký a chutný, ale nejako sa mu darí zostať ľahký.

Výkonný šéfkuchár Seawell Fish N’ Oyster Craig Tooker je vizionárom za pôsobivým brunchom Seawell, Oyster Hour a večerným menu. Jeho zručnosť, vášeň a odbornosť je evidentná v každom podávanom jedle.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Kimpton Angler’s Hotel South Beach a rezervovať si pobyt ešte dnes, navštívte AnglersHotelMiami.com. Viac informácií o Seawell Fish N’ Oyster’s nájdete na SeawellMiami.com.

Ďakujeme Kimpton Angler’s a Seawell Fish N’ Oysters za to, že nás hostili, tešíme sa na návrat!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *