Hummus Fresh Cravings teraz dostupný v Publixe

Čo je jedným z jedál, ktoré si ľudia okamžite spájajú s vegánstvom…humus! A teraz je tu nový rad, ktorý môžete vyskúšať, s Fresh Cravings, rodinnou značkou so sídlom v Arizone, ktorá prináša svoju novú kolekciu hummusu do obchodov s lahôdkami v juhovýchodných štátoch USA. V tejto najnovšej ponuke sú k dispozícii tri príchute: klasické, Pečená červená paprikaa Med Jalapenovšetky sú teraz na predaj v obchodoch Publix na Floride, Georgii, Alabame, Tennessee, Južnej Karolíne, Severnej Karolíne a Virgínii.

Fresh Cravings je najrýchlejšie rastúca americká značka hummusu, ktorá predbehla 40 ďalších značiek a stala sa štvrtou najväčšou celoštátnou značkou. Môže sa dokonca pochváliť dvoma víťazstvami v slepom teste chuti proti iným národným lídrom značky hummus, čo dokazuje, že jeho chuť stojí za humbuk.

Čo si myslíme, že je Fresh Craving skutočne jedinečné, je to, že je to jediný hummus vyrobený z čílskeho extra panenského olivového oleja, ktorý mu dodáva super krémovú a hladkú textúru. Perfektné ako dip, do sendvičov, s teplým pitta chlebom, v kombinácii s chilli a pečenou zeleninou v zábale alebo ako príloha k šalátu. My to doslova milujeme!

Jay Whitney, marketingový riaditeľ FoodStory Brands, poznamenal: „Je to skvelá správa pre milovníkov hummusu a zdravých snackov na juhovýchode, keďže oslavujeme expanziu ponuky Fresh Cravings na ďalšie trhy.

„Naším cieľom ako spoločnosti je priniesť zákazníkom po celej krajine vylepšené zážitky z občerstvenia a každé rozšírenie nám umožňuje priniesť na stretnutia po celej Amerike chutnejšie a zdravé možnosti občerstvenia vyrobené z prémiových ingrediencií.“

Skontrolovať Stránka Fresh Cravings aby ste videli, kde sa nachádza váš najbližší obchod.

Neviete sa dostať do obchodov alebo si len chcete pripraviť vlastný hummus? Máme pre vás perfektný recept.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *